[TESIII] Który Ród Najlepszy?

Witam wszystkich. Mam pytanie do tych którzy grają (lub grali) w Morrowinda, który Ród (Telvanni, Hlaalu, Redoran) jest najlepszy? Wiem wiem że każdy Ród jest do innej klasy np. Telvanni pasuje do klas magicznych a Redoran do wojowniczych, ale który ród według was ma najciekawsze zadania, twierdze itd.?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja grałam zwiadowcą i wstąpiłam do Telvannich, i dawałam radę. Lubię ich, bo to wariaci i lekkoduchy, w przeciwieństwie do Hlaalu, bandy nadętych mącicieli. Redoranie są z nich najnormalniejsi i najbardziej honorowi. Sorki za tę któtką wypowiedź, dawno grałam
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Nie ma sprawy. Ja wstąpiłem do Redoran (gram Nordem Wojownikiem) i mam już swoją twierdze którą zdobyłem tylko po 6 zadaniach. Kiedyś grałem Leśnym Elfem Łucznikiem i wstąpiłem do Hlaalu a twierdze zdobyłem dopiero po kilkunstu zadaniach. Stwierdzam więc że zadania w Hlaalu są trudniejsze (trzeba więcej biegać) i dłuższe, oraz jest ich więcej w przeciwieństwie do zadań Redoran które są krótkie i proste.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
mi sie dobrze gralo w Televani........zrobilem w tym rodzie wiekszosc misji.....ale wystapil pewien blad a mianowicie z tego co wiem to w kazdym rodzie jestaka misja ze sie kompletuje ludzie ktorzy bede ci budowac zamek......a takze znalezc soebie miejsce(a dokladniej) kopalnie z ktorej bedzie sie czerpalo pieniadze......i w tym wlasnie u mnie byl problem bo okazalo sie ze w dawnej przeszlosci dla punktow umiejetnosc zabijalem krolowe...no i jak sami sie domyslacie zabilem swoja przyszla krolowa.......przez co nie moglem dokończyc misje dla tego rodu....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Olo toś mnie zaskoczył :O Telvanii też potrzebuja kopalni :?: Nie wiedziałem, a kto dał to zadanie :?:Mi sie najbardzie podobali Telvani chociaż nie znosze tego ich upodobania do niewolników :evil:
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
chodzi mi o ta misje ze trzeba skombinowac sobie sponsorking do budowy zamku......a ta misja jest chyba we wszystkich rodach.......(moze sie oazac ze popelnilem totalna omylke i pomlilem rody.....).....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Dobra, nie będe zakładał nowego tematu. Mam taki problem, wykonałem wszystkie zadania dla Gildii Złodzieji w Balmorze (Habasi Słodkie-Usta), wykonałem również wszystkie zadania dla Gildii w Ald'Ruhn (jubiler jakiśtam), w Sadith Mora (wielka jakaśtam) nie wykonałem tylko zadania z tą ebonową laską (można było je przyjąć lub nie, ja go nie przyjąłem). Pozostały mi tylko zadania u Arcyzłodzieja dżentelmena Jima Staceya. Wykonałem dla niego 3 zadania i pozostały mi tylko 2 zadania żeby zostać Mistrzem Gildii. Kiedy chce dalej wykonywać zadania u niego, to mówi mi żebym przyszedł do niego gdy będe "Mózgiem Gildii", a kiedy chce awansować się u niego to mi mówi że mam wystarczające wymagania lecz musze wykonywać zadania dla gildii. No i co mam zrobić?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Radze poszukać wiecej zadań dla tej gildii. Niestety nie zostałem przyjęty do tej gildii wiec nie powiem Ci jakie jeszcze są zadania, ale skoro tak mówi to muszą jakieś zadania jeszcze być do wykonania. Z drugiej strony nieprzyjęcie tego zadania, o którym mówisz mogło być właśnie tym sławnym "ostatnim gwoździem do trumny". Pozdrawiam. 8)
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
ojjjj jakobie to sobie nawazyles bigosu jak to mowil pewien aktor(jak rozpetalem druga wojne swiatowa) z tego co przegladalem misje u gildii zdłodziei zrobiles zadania we wszystkich miastach......zostawiles tylko jedne zadanie......z tego co widzielem to zadanie jest zaje.....bardzo wazne gdyz jest ostatnim zadaniem przed spotkaniem sie z szefem gildii złodziei......znaczy to ze jezeli tego zadania nie zrobisz mozesz sie pozegnac z tymi zadaniami u szefa.....wiec(przynajmniej wedlug mnie) musisz jakos to zadanie odzyskac.....powodzenia
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ok, udało mi się, wykonałem po prostu jedno zadanie dla Bal Molagmar (czy jakoś tak) i jak poprosiłem dżentelmena Jima o awans to dał mi go bez żadnych utrudnień.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A gdzie spotkales tego: Bal Molagmar ???/
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to największym szacunkiem darzę ród redoran, za swój honor, waleczność i niezłomności wobec Cesarstwa.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Także lubię Redoran. Chociaż miałem pewne obawy przyłączając się do nich (w końcu to miejscowi, a ja jestem Cesarski...).
Odpowiedz
redoran , hlaalu niebo mnie ciągle atakują za to że załatwiłem morag tong
Odpowiedz
wydaje mi sięże taki temat jużbył ale ja luię redran za ich honorowość i ogólnie ich intencje
Odpowiedz
Redoranczycy niezlomni wobec Cesarstwa? Chyba wobec Swiatyni! To Ród Hlaalu najchetniej przyjmuje przybyszów, a Ksiaze Vedam Dren to byly Arcymistrz mojego rodu (obecnym jestem ja ). Ma tylko jedna wade: Crassius Curio. Kazdy kto jest Hlaalonczykiem wie, o co mi chodzi . Na szczescie ja juz sie od niego uwolnilem .
Odpowiedz
Ród Redoran mi się nie podobał za dużo świętoszków do Telvani nigdy nie dołączyłem a więc nie wiem jak u nich jest. W Hlallu mi się najbardziej podoba mają fajne sposoby rozwiązywania problemów i zadań(można podwójnie zarobić na niektórych). Może i się uważają za ważniaków ale są spoko.
Odpowiedz
Grałem tylko Hlallu wiec o innych nic powiedzieć nie mogę. Zadania owszem, ciekwae mają, tylko dalczego w pewnym momencie dostałem szklaną zbroję . Myslałem, że tam darzy się sympatią twardzieli .

Ale głównie, to chciałem powiedzieć, że połączyłem dwa identyczne tematy i ucierpiała przy tym ankieta (zdaje się, że Vampire Lorda), więc jeśli możesz to wstaw ją jeszcze raz .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja grałem i dołączyłem do Redoran gdyż wybrałem rase Nord i klasę wojownik.
Odpowiedz
Gram obecnie jako Legionista (rasa Cesarski) i wstąpiłem oczywiście od Redoran Podoba mi sie u nich, maja ciekawe i wciągajace zadania. Szkoda tylko, że tweirdzę budują w takim głupim miejscu, wolałbym bardziej zielone tereny...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Który Ród Najlepszy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...