Wymarzony mężczyzna.

No tak, skoro prawie to jeszcze krok i staniesz się Favarem xD
Odpowiedz
Ja nie dążę do Twojego ideału.
Wcale nie wiem czy dobrze by mi było w blond włosach xD
Odpowiedz
Zrobić ci jeszcze loczki... zgolić zarost... dać obcisłą spodnie i taką kusą bluzeczkę... Wokalista Led Zeppelin jak się patrzy xD
Odpowiedz
Ogolić się mogę, spodnie w jego klimacie(takie obcisłe dzwony) mam, bluzeczka by się znalazła pewnie, tylko z tymi blond lokami problem.
Dżizas co ja w ogóle mówię xD .
Odpowiedz
Przypodobujesz się Trollowi I tak jak kobiety zdominowały temat o idealnej kobiecie, tak panowie okupują konkurencyjny
Odpowiedz
Super temat! To teraz ja troszkę po fantazjuję! Generalnie bardzo lubię i cenię sobie facetów z własnymi poglądami, zainteresowaniami i z własnym zdaniem. Dzięki temu szanuję drugiego człowieka i daje mi to sygnał, że nie jest to nudny osobnik. Może mieć nawet totalnie różne hobby - byle tylko je miał! Doceniam również inteligentnych facetów i mam słabość wręcz do dość szczupłych panów...
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Zostaje Ci więc tylko Drizzt Do'Urden. On już w wieku dziecięcym pisał eseje, a jego poglądy skrajnie odbiegały od poglądów środowiska, w jakim się wychowywał
Odpowiedz
Jestem szczupły, to na pewno
Odpowiedz
No proszę, prawie jak niemoralne propozycje Muszę więc bardziej rozbudować wizję tego ideału własnego mężczyzny.
Z własnymi zainteresowaniami, pasjami, z charakterkiem (nigdy więcej cichych facetów!), żaden discomen, bez wrednych i obłudnych elementów. I by rozumiał, że wspólne życie - czy nazwijmy to szumnie miłość - to droga wspólnych kompromisów i akceptacja drugiej strony.

Swoją drogą, ciekawe jak panowie szybko się wycofują z własnej reklamy jeśli dodam: generalnie jeśli facet ma wcześniej wymienione cechy i przymioty, pomijając fakt, że musi mieć to coś...często dokonuje oceny czy spełni się w przyszłości jako dobry ojciec dla dzieci
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Jeżeli lubisz blondynki to polecam Szajta. Z kolei jeśli wolisz udawanych szowinistów to Favor jak znalazł
Odpowiedz
Jeszcze trochę i podszyjecie GE biurem matrymonialnym
Odpowiedz
Dzieci bym zabił. Poważnie. Nie kochałbym ich i unikał. Znaczy tak mam teraz z wszystkim co ma poniżej metra. jesli krzyczy, przed oczami mam wizję jak zamykam mu usta glanem. Może mi ise to zmieni... mam nadzieję
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia sob, 04 kwi 2009 - 23:11 napisał

Jeżeli lubisz blondynki to polecam Szajta. Z kolei jeśli wolisz udawanych szowinistów to Favor jak znalazł

Do wyboru - do koloru Aktualnie osobiście też za specjalnie nie przepadam za dziećmi. Nie mam do nich podejścia, czas wybitnie na to jeszcze nie ten itd. Ale dobierając sobie partnera, czasami nawet średnio podświadomie, oceniam go pod tym względem.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Gdyby nie przytyk do szczupłości, podniósłbym rękę. Bo oprócz tego butnie stwierdzę: "dysponuję wszystkim, czego oczekujesz" i na pewno nie wycofałbym się tylko dlatego, że partnerka chce mieć ze mną dzieci.

A panienki niech się nie martwią, biura matrymonialnego tu nie będzie. Dlaczego? Bo wszyscy mówią, czego chcą, nikt nie mówi, jaki jest, co wyklucza możliwość sensownego sparowania...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
No właśnie, czy coś.
Poza tym ja i tak pasuję do wszystkich opisów i reszta nie ma tu czego szukac xD.
Odpowiedz

Cytat

Nie ma ideałów. Jak się już mysli, że jest to potem się kompletnym frajerem okazuje (wybaczcie Panowie ;p )

No ale jakbym już miała sobie wymyślać, to:
- koniecznie wyższy ode mnie, co chyba nie jest trudne.
- koniecznie mieć większą masę, przy tych (k)ościstych czuję się jakoś dziwnie ;p
- mieć ładne dłonie (takie skrzywienie mam)
- blondyn, brunet, rudy - jakoś nie mam preferencji w tym względzie.
- nie może być pantoflarzem, musi umieć się postawić. Choć i tak to ja mam zawsze rację wink.gif

Poza tym to wszystko zależy do pierwszego wrażenia jakie ktoś na kimś wywrze. Nie trzymam się kurczowo jakiegoś wzorca smile.gif


Musi umieć pięknie milczeć, nie naruszać mojej przestrzeni osobistej, której nikomu nie oddam, nie chcieć przez 24/7 być przy mnie i trzymać za rączkę. Nie może panikować, gdy zniknę na kilka godzin/dni bez słowa, a gdy wrócę nie obrażać się bezsensownie czy wszczynać kłótni. Mogłabym esej napisać, a i tak wszystko by szlag trafił, bo ideałów nie ma i uwaga - sławne to coś!

To tak w kwestii ideałów co mi się przypomniało podczas wczorajszej rozmowy z Dess.

Co forumowiczki sądzą o panu?
Odpowiedz
Ten post wyżej wygląda mi dziwnie, ale pewnie znowu doszukuję się drugiego
Odpowiedz
Poszukaj przed lustrem drugiego dna. I nie spamuj tematu forumowiczko. ;p
Odpowiedz
Awansowałem na forumowiczkę? To mogę powiedzieć, że Paolo jest niezłym ciachem i chciałbym wyglądać podobnej do niego.
Odpowiedz
← Karczma

Wymarzony mężczyzna. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...