Cyrodiil

Płynąca w dolinie rzeka rozsyłała dookoła wielobarwne refleksy odbitych przez wodę promieni słońca. W twe nozdrza uderzył zapach wiosny, a do twych uszu docierały odgłosy budzącego się ze snu świata. Poza tym było jednak coś jeszcze, coś co zdawało się być dopełnieniem malującego się wokół Ciebie obrazu. Coś było niczym kobiecy śpiew, sprawiający że nogi same niosły cię w stronę jego źródła. Krótka wędrówka przez las doprowadziła cię w końcu na skraj wysokiego urwiska, z którego rozpościerał się niesamowity widok na całą okolicę. Dzień był przepiękny, a niezwykle przejrzyste powietrze sprawiało, że można było dostrzec nawet Wieżę z Białego Złota, górującą w oddali nad Cesarskim Miastem.
- Wspaniała, prawda? - twój wzrok spoczął na kobiecie, która siedziała na niewielkim głazie i patrzyła w stronę gdzie jeszcze przed chwilą sam spoglądałeś. - Mówię nie tylko o Stolicy. - dziewczyna olśniła cię swoim uśmiechem, a Ty nabrałeś przekonania, że to jej śpiew przywiódł cię tutaj. - Oto przed Tobą rozpościera się kraina, którą zwiemy Cyrodiil. To prowincja wspaniałego Cesarstwa Tamriel, które od wielu wieków stoi na straży porządku i pokoju na całym, naszym kontynencie. - Twoja rozmówczyni puściła do Ciebie oko nadal się uśmiechając - Przynajmniej zazwyczaj bo czasem trzeba strzec się samemu. Nie daj się zwieść temu widokowi, życie tutaj jest ciekawsze niż można by przypuszczać. Ale czegóż innego się spodziewać skoro dookoła tyle kręci się tak wielu przedstawicieli różnych ras? Przyjaźń i nienawiść często stoją tylko o krok od siebie w oczekiwaniu na kolejne wydarzenia i decyzje. Wielu już tędy przechodziło, potężni herosi i spokojni obywatele, a każdy z nich musiał dokonywać własnych wyborów. Wilki morskie i spokojni kupcy, magowie igrający z żywiołami i rozważni uczeni... Każdy ma swoje przeznaczenie i swoją drogę by nią podążać. Jak myślisz, która z nich czeka właśnie na Ciebie?

Zielona suknia zaszeleściła gdy kobieta wstała i ruszyła w stronę lasu. Nim zniknęła pośród drzew, zatrzymała się jeszcze obok Ciebie i szepnęła Ci wprost do ucha.
- Skoro już zdecydujesz się rozpocząć swoją podróż, zapamiętaj moje imię, jestem Helpinia Semper i mogę Ci jeszcze wiele opowiedzieć. Wystarczy tylko, że poprosisz o pomoc.

* Wciel się w jedną z 10 dostępnych ras
* Wybierz spośród 6 profesji mechanicznych
* Rozwijaj postać w oparciu o system poziomów i statystyk (6 statystyk głównych i 16 różnych umiejętności)
* Konkuruj z innymi graczami w rozwijaniu umiejętności czy pomnażaniu swoich dochodów
* Wstąp do klanu lub załóż swój własny - prowadź wojny klanowe, zawiązuj sojusze, wznoś fortece
* Hoduj zwierzęta, w tym konie, które można wystawiać do zawodów
* Zgłębiaj arkana alchemii, magii i zaklinania przedmiotów
* Zajmuj się górnictwem i hutnictwem lub wytwarzaj własną broń oraz zbroje
* Zostań drwalem lub znanym w krainie fleczerem
* Zajmij się jubilerstwem i stwórz swoje własne, drogocenne arcydzieła przyozdabiając je perłami, które samodzielnie wyłowisz z morza lub samodzielnie oszlifowanymi kamieniami szlachetnymi
* Poluj na zwierzęta, a potem uszyj własne stroje u krawca
* Zakup własny okręt i zostań rybakiem lub groźnym piratem
* Obsiej własne pola uprawne i winnice, by produkować piwo lub inne wiktuały
* Tak, mamy prawdziwą rzeźnię
* Zbuduj własny dom, kamienicę lub pałac
* Przyłącz się w poszukiwaniu chwały i bogactw do jednej z potężnych Gildii lub wstąp do Legionu Cesarskiego
* Napisz, a potem wydrukuj własną książkę - powieść, zbiór wierszy albo przewodnik
* Zwiedzaj stare ruiny oraz pradawne grobowce w poszukiwaniu skarbów


Zapraszamy wszystkich chętnych! Nowa era niedawno się rozpoczęła! Niesamowity klimat i wiele nowinek, nie spotykanych w innych grach tego typu.



Oznaczyłem to jak trzeba i wywaliłem tę czerwień. Nam każesz czytać, to sama przeczytaj tutejsze zasady zakładania tematów. Link do gry dodany.
Odpowiedz
Uh. Grałam dłuższy czas i nawet się mi w pewnych momentach podobało, póki mi nie usunęli konta za nieaktywność. Ale... to nie to co Fae

Jeżeli mnie pamięć nie myli, to tam jest pełno układów i układzików iteeepee, chyba, że się już coś zmieniło od czasu mojej bytności tam Ale to tylko moje zdanie.
Odpowiedz
Najbardziej męczący fakt z jakim ja się spotkałem... większość gry fabularnej w postaci sesji istnieje na forum, o ile nie tylko i wyłącznie.
Karczmy są "porozbijane" na każdy mechaniczny region jaki tam występuje, co sprawia, że ciągle są pustki w karczmach.

Oj tak. Układy i układziki. Było, było. Też to pamiętam z okresu obecności w tej grze.

Pograłem trochę, no ale - tak i Shas - poszło konto przez nieaktywność. No, a skoro byłem nieaktywny, to oznacza, że gra mnie nie wciągnęła, a więc się specjalnie nie spodobała...
Odpowiedz
Są układy i układziki, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by w nie wejść. Nawet taki noob jak ja szybko wkręcił się wysoko ^_^ Polecam. Łatwo trafić na fabularne perełki. Ja przestałam grać, ale to raczej z przyczyn osobistych, niż dlatego, że mi się nie podobało.

No i mechanika niesamowicie rozbudowana. Bardziej już się chyba nie da... Można prowadzić stadninę koni, uskuteczniać prostytucję, szorować gary na zamku, łowić ryby czy tam perły, polować na piżmaki... I wiele wiele innych xP
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Z ciekawości założyłem konto. Jak dla mnie bardzo dobrze wykonana gra od strony mechanicznej- bardzo rozbudowana. Trochę przydługie tworzenie postaci, ale da się przetrwać. Moją uwagę przykuł dość ciekawy panel Menu w lewym górnym rogu, ciekawy dodatek do silnika Vallheru. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to średniej jakości layout, ale z czasem da się do niego, z pewnością, przyzwyczaić.

Mimo to nie będę grać w tą grę, wystarczy mi faerun. Jednak jeżeli ktoś szuka gry na silniku Vallheru, z dobrze rozwiniętym systemem mechaniki to polecam Cyrodiil

Odpowiedz
Wlazłem. Fajnie jest. Gracze na poziomie przeciętnym, lepiej niż gorzej. Ale męczy mnie jedno. Po co komu avatar do wchodzenia do karczmy T_T...?
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Pograłem jakieś dwa tygodnie i jakoś mi się znudziło. Trochę ciulowo jest z tym, że w każdym mieście jest inna karczma, bo nikogo praktycznie nie można spotkać [chyba, że w Cesarskim Mieście]

Cyrodiil czy nie Cyrodiil, Fae jednak wygrywa

To uzależnienie, mówię wam...
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Cyrodiil - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...