[NWN1] Najlepszy npc

Kogo z nich najbardziej lubicie?

Neurik - kapłan Tyra (0 głosów [0%])
Aribeth - paladynka Tyra (6 głosów [54.55%])
Arin Gent - mistrz szpiegów (1 głos [9.09%])
Mefistofeles - władca piekieł balor (1 głos [9.09%])
Ensurik - długi miecz (0 głosów [0%])
Deekin (2 głosy [18.18%])
Lord Nasher Alagondar (0 głosów [0%])
Velan (0 głosów [0%])
Valsharasa (0 głosów [0%])
Wampiry :D (1 głos [9.09%])
Kogo najbardziej lubicie w seri nwn?

Ja wybrałem Deekina bo jest najśmieszniejszy w całej seri nwn - zawsze mnie rozbawiał np tekstami o wielkim bąku smoka Tyomarara i poduszeniu swoimi gazami wszystkie podopieczne koboldy
Odpowiedz
Te wampiry to dla mnie co? Mam HoU i ten Deeken to spoko gość jest B) Jeszcze nie spotkałem Valdka
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A ja tam lubię Mefistofelesa. W końcu najsilniejszy z całej paczki (i na ileż to sposobów można go wygnać ze świata żywych!). A poza tym Velan. Najlespzy wojownik w grze (przynajmniej w HotU). I nie wiem czemu zapomniano o Nathyrze. Też fajna
Odpowiedz
Spotkałem Valena i co mogę powiedzieć? Taki sobie, wali tym korbaczem jak cepem Ale potrafi o siebie zadbać, no i ma ładne rogi i ogonek a takżę głos, któy chyba nie do końca pasuje do diablestwa
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik Draxor dnia Aug 30 2004, 11:19 AM napisał

A ja tam lubię Mefistofelesa. W końcu najsilniejszy z całej paczki (i na ileż to sposobów można go wygnać ze świata żywych!). A poza tym Velan. Najlespzy wojownik w grze (przynajmniej w HotU). I nie wiem czemu zapomniano o Nathyrze. Też fajna

No ale mi on nie przypadła do gustu nie mam ochoty rozkochiwać w sobie Drowa no także jak Velana bo nie lubie diabelstwa ale lubie go za jego charakter. A tak co do npc'ów to w grze to są beny czy bany sam nie wiem zresztą każdy jest wyjątkowy i każdy ma swoją wirtualną osobowość i umiejętności. Np. Aribeth jest piękna i mądra, lecz zbytnio przejmuje się każdąsprawą, Velan jest charyzmatyczny ale ma kłopoty ze zrozumieniem swojego istnienia, Wampirki są wpożo ale za dużo krwi chcą , Mefistofeles jest jakby wpożo ale i tak chcemy go zabić bo i tak nie widziałem powodu żeby go zabić więc wpuściłem go do lochu .

Jak widać wszystko jest fajne w NWN
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Najlepszy npc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...