Tekken

Co sądzicie o tej bijatyce , większość ją napewno zna .
Jest to jedna z lepszych w swoim gatunku gier.
Bardzo ładna grafika , dobry dzwięk , dużo postaci , super kombosy i wiele innych.
Naprawdę dobra i godna polecenia gra , która też przez emulatory chodzi pięknie na PC.
Odpowiedz
Tja zgadzam się z tobą przyjacielu, Tekken to najlepszy przedstawiciel swego gatunku, a z całą resztą też sie zgadzam Moim ulubionym wojownikiem jest Law, a waszym?
Odpowiedz
Co do ulubionej postaci to mam dość dużo : Bardzo lubię Heniachiego czy jak mu tam popularnie zwanego Henryka heheh lubie jeszcze Paula , Jima ...hmmmmmm tą bestje latającą i ziejącą ogniem hehe
Resztę napiszę jak sobie przypomne B)
Odpowiedz
Tekken grałem w to i mi się podobało zwłaszcza ci japońce chyba lee mu leciało czy jakoś tak??
Odpowiedz
Nie nie powiedxzila bym Soul KAlibur 2 jest 100% klepszy i ladniejszy chociaz teken tez spox
Odpowiedz
wcale nie marudze , lubie tekkena , mozna przy nim porzondnie ukoic nerwy



ps. a w SMT i Zeusa grałem , tyle ze to nie moj typ gier - strzelaniny , o tak , wiekszosc strategii o nie
Odpowiedz
Nielbie bijatyk... ale w tekkena odziwo grałem... w sol kalibura nie
Odpowiedz
grałem bardzo dawno na PSX. Nawet nie wiem która to część była, ale i tak naprawdę fajna bijatyka B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Najprawdopodobniej w 2 lub 3.
W dwójce jest jeden demon któregonie ma w 3 . Kurde a gościu jest naprawde dobry , to taki skrzydlaty stwór co za atak puszcza promienie z oczu.
A jaki jest twój ulubiony bohater ??
Ja lubię jeszcze : ogre i jego uduskonaloną formę - są silni , mają dobre ciosy.
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam to lubiłem gosta o imeniu Paul
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Tekken to bijatyka która ma około 7 lat i od pierwszej cześći podobał mi się choc grafika w jedynce jako tako ,ale jak na ten rok super grafa.
Ogólnie biorąć tekken to dla mnie najlepsza bijatyka a tak w nawiaśćie(wyjdzie piątka).
Odpowiedz
dałbym tekkenowi 6 , ale ze jestem dobry dam 6+ za to , że rządzi ! bo jest bezapelacyjnie the best nie ma co
Odpowiedz
3cia część mnie się najbardziej podobała Pamiętam do tej pory jak yoshimitsu próbowałem po raz 1szy całą grę przejść xD Ciężko było ale w końcu się udało
Odpowiedz
Widze że same dobre posty z grami tu są Tekken to mój ziom. W piąteczke wymiatam z kolegą i jak on się wkurza jak przegrywa jak dziecko Łach z niego. Mam tą grę długo a i tak nie umiem przynajmniej 15% tego co można umieć tymi postaciami to może prócz Kumą bo mało potrafi heh pozdro.
Odpowiedz
Tekken... klasyka... Najlepsza bijatyka w jaką grałem...

Trójka wymiata Hworang i jego nogi... nic tak nie młóci xD
Odpowiedz
Taaa... Trójeczka definitywnie najlepsza.

Huh, Tekken... stare, dobre czasy. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
5 najlepsza, 3 jest słaba;] A DR to już w ogóle miazga o nie ma takich koksów i wszystko jest git.
Yo nyggas i`m a Garcik:D

Odpowiedz
Ja grałem w piątkę i uważam, że jest to świetna bijatyka. Najlepiej mi się gra Hworangiem, jak się podbije przeciwnika w powietrze to można go przez całą plansze przekopać, jest jedną z najszybszych postaci w grze. Świetny jest także Ley Wulong (superglina) tylko by go opanować trzeba naprawdę dużo czasu poświęcić. Yoshimitsu też jest świetny, no i w piątce Raven, świetny ninja szkoda, że nyga. No i oczywiście laseczki, pojedynki panienek mają naprawdę niezwykły urok, albo jak taka Xiaoyu dokopuje Jackowi. Naprawdę nie zapomniane wrażenia.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SIEPACZ dnia nie, 29 cze 2008 - 11:59 napisał

Widze że same dobre posty z grami tu są Tekken to mój ziom. W piąteczke wymiatam z kolegą i jak on się wkurza jak przegrywa jak dziecko Łach z niego. Mam tą grę długo a i tak nie umiem przynajmniej 15% tego co można umieć tymi postaciami to może prócz Kumą bo mało potrafi heh pozdro.


Jezusmaria, niech mi ktoś szpadlem przywali.

Tekken. Ah Tekken. Cudowna klasyka, tytuł królewski... Moje kochane dzieciństwo spędziłam naparzając w przyciski automatów w tą grę. Bo właśnie przy automatach, z kieszeniami ciężkimi od żetonów, z napotkanymi nieznajomymi najlepiej się gra w Tekkena. A jeszcze lepsza zabawa jest jak ogrywa się takiego kozaka, co to twierdzi, że jest najlepszy i z każdym wygra... miny takiego jegomościa nigdy się nie zapomina... ja w każdym razie nie zapomnę...
Ja preferuję Tekken Tag Tournament i, haha, wstyd się przyznać, Tekken Advance na Gameboya Advance. Fajnie gra się majac dwa przyciski do wyboru... Nina, Eddy i Hworang. Moja trójca.
A, i Raven to crap. Przypakowany i wymasterowany, jest najsilniejszą i najłatwiejszą do opanowania postacią w grze. SSIE.
Odpowiedz
Oczywiście, że Piąteczka wymiata

Gram w nią już około 4 lat i nie dość, że sprawia mi przyjemność samym tym, że jest, to jeszcze sama wpycha mi do rąk nowiutkie PSP, za rozgromienie paru młodzianów na rzekomo wielkim turnieju

Ktoś kiedyś stwierdził, że "Tekken 5 to nie jest gra." Zgadzam się z tym zdaniem w 100%. To mistrzostwo świata, leżące zaraz przed twoim telewizorem - wpakowane w niepozorne, czarne pudełeczko. Prawdziwy pożeracz czasu. Odgrzewany kotlet - po troszku, prawda.

Jednakże takie kotlety mógłbym łykać jak powietrze

Kazuya, Bryan, Anna - moje "zawodniekie".

Teraz przyznać się. Kto rozszyfruje:

d/p+3, g/p+3, d+3, 2, 1, p, p+2

Odpowiedz
← Gry ogólnie

Tekken - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...