[Diablo] Ulubione zadania

Jakie zadania najbardziej lubicie ????
W diablo jest cała masa zadań ale z tych głównych topodobało mi się : zabić Krwawą Orlicę , zabić Hrabinę , uwolnić D. Kaina i klika zadań z Lut Golen...
Odpowiedz
No moje ulubione to wszystkie a szczególnie: zbieranie artefaktów na Wolę Khalima, zabicie Diablo, Tajemne Sanktuarium i Siedlisko Zła
Odpowiedz
Mi się podobało jeszcze :
nie pamiętam jak to sie nazywa....ale to chyba gdzieś końcowe zadanie w Lut Golen z tą świątynią żmijopłonów , żeby znów nastał dzień.
Też mi się podobało zabicie tego maga pod haremem.
Odpowiedz
uwolnienie d caina ,zabisie izuala i kilka z 5 actu
Odpowiedz
Odnaleźć grobowiec Talrasha i zabić Duriela, fajne to i jeszcze zabicie Mefisto.
Odpowiedz
Odnalezienie grobowca też mi się podobało ale za pierwszym razem obszedłęm wszystkie ine a go znalazłem na samym końcu.....ale pozniej było lepiej.
Podobało mi się jeszcze zabicie Andariel.
Cholera silna jak diabli....chociaż zależy też kim się gra ale moim zdaniem za takie główne potwory powinno się dostawać odrazu następny poziom a nie ileś tam PD.
Odpowiedz
Mi Andariel nie sprawiła problemu, w ogóle wszyscy bossowie mi łatwo szli. Przemianiałem sie w niedźwiedziołaka i nie mieli szans.
Odpowiedz
Pavel nie baw się we Franka i trzymaj się tematu.
Pozatym widze że jesteś z tych co to zawsze się niczego nie boją , są najlepsi , zawsze wygrywają , wszystko im idealnie idzie bleble itp.

Bardzo lubię zadanie z odzyskaniem zaginionego młota horadrimów , Kowal to twardy i silny dziad ale nagroda wszystko rekompensuje..
Odpowiedz
Siostry Rzezi (czyli zabić Andariel) i odnalezienie grobowca Talrasha. Fajnie jest też w piekielnej kuźni (zniszczenie kamienia duszy Meffista) .
Odpowiedz
Dla mnie ŻADNE zadanie nie było fajne, poza zadaniami z czwartego rozdziału. No i może to w piątym, kiedy kowal wprawia gniazda i można nazwać zbroję swoim imieniem.
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
mi się podobajązadznia:
Diablo II + LOD

- Uratować barbarzyńców - chyba jedyna misja którą można skopać
- Zabicie niklathaka
- Zabicie demonologa
- Starożytni

grałem w diablo z 3 lata temu a pamiętam teksty:

- my jesteśmy duchami nefaremów starożytnych
Odpowiedz
Moje ukochane zadanie to Posągi, Izual i Nihlatak. Posągi uwielbiam za to że nie można się wracać do miasta i to jest jedyne zadanie które sprawiło mi trudność. Można się też na nim pośmiać bo caly czas przed nimi uciekałem, dawałem im golema o oni i tak idą do mnie ^_^.
Odpowiedz
Podobały mi się zadani z Hrabiną Andariel(fanie po niej się wszystko wali) jeszcze ratunek Caina. Wszystkie misje z Lut Gholen. Szukanie tych części ciała tego kapłana w Kurast zabicie Mefista(najsłabszy boss w grze) i zniszczenie Klejnotów Dusz w Piekielnej Kużni.
Odpowiedz
Uwolnić Decarda Caina, zbieranie części ciała tego gościa w Kurast (jak on się nazywał...), Młot tego Kowala, Siedlisko Zła


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia May 5 2005, 08:54 PM napisał

Uwolnić Decarda


Pierwszy tak poważny quest. Popycha zarazem całą story do przodu i nawiązuje do wydarzeń z Diablo. Chyba zainstaluję sobie D2 jeszcze raz...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mi się podobały wszystkie zadanie I aktu oprócz Andi( bo była daleko i trzeba było biegać), starożytni, Radament, Nihtlahtak. Dobre były, te za które dostawało się umiejętności lub statsy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszystkie zadania w Lut Gholen są najlepsze. Według mnie to miasto im najlepiej wyszło.


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz
Ubicie Baala, i wzytsko, co łaczyło sie z ubiciem Wielkiej Rady.
Odpowiedz
Jak dla mnie misję końcowe wszystkich aktów są najlepsze. Zabicie Andariel, Duriela, Mefisto, Diablo i wszystkich ich strażników to wielka przyjemność
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Ulubione zadania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...