[GII] Cmentarz

Czy ktoś z was zainteresował się nagrobkami w tym miejscu?
Poza tekstami w stylu: O a do czego służy ten przycisk? Można znaleźć również nagrobek Potężnego Kosmicznego Krasnoluda, znanego z tabliczki za palisadą orków.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
W którym miejscu on znajduje się dokładnie? Chętnie go obejrzę, kiedyś natknąłem się na ten cmentarz, ale ten nagrobek jakoś mi umknął...
Odpowiedz
Jest tam wiele ciekawych napisów na nagrobkach

Coś a'la Easter Egg. W końcu trzeba się z czegoś pośmiać.

Odpowiedz
Poprowadzę od Farmy Onara.

Wchodzisz do pomieszczenia gdzie siedzi Onar w ciągu dnia. Ustawiasz się tak jak on patrzy, po lewej ma się wyjście. Wychodzi się przez nie i idzie cały czas prosto mijając kaplicę i mur, idziesz dalej w tym kierunku, aż zobaczysz opary mgły tam jest grobowiec (polecam zwiedzanie, fajne potworki w środku i dobre przedmioty), a wokół niego cmentarz.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Na nagrobkach sa ksywki (<---chyba)tworcow gry.Kazdy chcial dodac w pewien sposob urozmaicic gre i dlatego na nagrobkach nie ma napisow typu "Niech Innos zlituje sie nad jego dusza" tylko np. Podejdz tu malenka
Odpowiedz
Coś podobnego jest też w Fable(cholera jak tu ciemno,chcesz się zamienić?przyjaciel kosy,nie tak dobrze jak on,utrzymywał się przy życiu)takie nagrobki to fajna rzecz.Urozmaica trochę grę
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Warto dodać że w krypcie są przełączniki, a w niej po otwarciu 3 skrzyń do, których klucze mają szkielety pojawi się mini boss Pan Cienia Inubis. Ja do tej krypty udawałem się dopiero w 5 rozdziale. Przed otwarciem skrzyń się przyszykujcie bo zawsze będzie słychać gwałtowny dzwięk i pełno szkieletów.
Odpowiedz
Gdy pojawia sie Pan Cienia Inubis robi sie naprawde pieklo 3 szkielety magow a wraz z nimi 3 grupki szkieletow wojownikow no i oczywiscie Sam Pan Cienia Ciezko jest sobie znimi poradzic nawet w pozniejszym etapie gry.
Ale prawde mowiac to nie wiele mozna tam znalesc, za to lapie sie duzo doswiadczenia

To miejsce to chyba poporostu taka ciekawostka. Nieda sie o tym nikomu powiedziec ani ustalic kim bil ten innubis i jak skonczyl zywot.

A Wy co o tym myslicie ?
Odpowiedz
Raczej ciekawostka. Przecież nie wszystko w RPG'ach musi wiązac się z czymś i miec drugie dno.
A może po prostu brak pomysłu na zagospodarowanie terenu?
Odpowiedz
A może po prostu twórcy gier nie są tacy poważni? Prawie w każdej grze można znaleźć takie smaczki.
Odpowiedz
Mnie się ten cmentarz podoba, mimo że klimat tam jest raczej mroczny, to te teksty sprawiają, że wcale nie jest taki straszny, co do krypt w kapliczce, to też fajny pomysł, ale na niższych poziomach nie ma co tam schodzić

Odpowiedz
Pamiętam co tam jest... Pełno szkieletów i mroczny rycerz- nigdy nie miałem ochoty z nimi walczyć.
Odpowiedz
Oprócz tego jest też sporo normalnych nagrobków z datami i imionami a te to zwyczajny "Easter Egg".
Odpowiedz
A właśnie, że da się ustalić kim był Inubis -> był paladynem, ale wkroczył na ścieżkę zła -> tak pisze na kartce przy jego trupie jak go rozwalimy. Jest też napisana jego historia. Jak nie ma tego przy jego trupie to jest może w skrzyni. A żeby Inubisa spotkać trzeba otworzyć wszystkie skrzynie i rozwalić wszystkie szkielety. A potem on sam ze swoją armią będzie na środku sali.
Odpowiedz
← Gothic

Cmentarz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...