[D&D] Rasa

Ludzie, ludzie i ludzie... Najlepsza i najbardziej uniwersalna rasa Smoków i Podziemiów...
Odpowiedz
K... k... k... krasnal. Nie ma nic lepszego niż brodaty krzykacz, gotowy potraktować każdego toporkiem... Nie musi być szybki, bo trudno go doprowadzić do takiego stanu, gdy ucieczka jest konieczna. A jak masz MG, który uwielbia olbrzymy, to się jeszcze fajna premia trafi...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Ulubiona rasa... Hmm... Człowiek? Elf? Te dwie nasuwają mi się na myśl. Chociaż lubię jeszcze Tesai - wymyśloną przeze mnie rasę używaną w moim mini-settingu.
AKTUALNIE : Neverwinter Nights

UKOŃCZONO:
Piraci z Karaibów




Sprzęt:
MotherBoard: Gigabyte Technology Co., Ltd. S-Series Blue
Processor: Intel Pentium 4 CPU 2.80GHz (2 CPUs)@ 3Ghz
Memory: Kingston 2x 1GB 800Mhz 4-4-4-12
Hard Drive: 2x Seagate Barracuda 160GB 8MB Cache
Video Card: NVIDIA GeForce 7300 LE
Monitor: Philips 107E (107E2) 17' CTR
Sound Card: Realtek HD Audio output
Speakers/Headphones: Creative
Keyboard: Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2
Mouse: A4Tech X7
Mouse Surface: USB HiSpeed 100-3200cpi
Operating System: Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2
Odpowiedz
A ja... Ja gram różnie. Ale ostatnio gram albo niziołkiem złodziejem (po prostu sweet ) albo człowiekiem wojownik/kapłan, który w sumie jest już wampirem

Jakoś mam słabość do tych bladych, martwych panów


Mina mu zrzedła, bo nie jadł budyniu! Ciebie też to czeka!

Odpowiedz
W sumie zawsze miałem sentyment do krasnali. Ot małe ludziki z kapitalnym charakterem i arcyciekawymi zwyczajami. Wojownik krasnolud to najlepsze połączenie jak dla mnie, do tego prestiżowa klasa Krasnoludzkiego obrońcy i jestem bardzo szczęśliwy ;] Ogólnie ta rasa bardzo mi odpowiada. Lubię ich odgrywać, wtedy nie mam kompletnie żadnych problemów i czuje się swobodnie. Z innymi mniej ale źle nie jest, jeśli chodzi o podstawowe rasy.
Odpowiedz
Pamiętam jak grałem koboldem wojownikiem z niebotycznymi karami na początku do ataku bo biegałem z mieczem dwuręcznym do rozmiaru średni. Było zabawnie, zwłaszcza jak potem został zauroczony przez sukkuba

Ale najczęściej gram człowiekiem, zw na premiowy atut.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie drowy:) i ich Lolth:D Ewentualnie drow przemieniony w pomroka:) Ach ta pokusa żyć 20 000 lat:P (przy dobrych wiatrach.) No i moje ulubione dwie Panie tak różne, choć tak podobne: Shar i Lolth.
Odpowiedz
← Ogólnie

Rasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...