[NWN2] [Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira] Dodatki do Neverwinter Nights 2 w planie wydawniczym CD Projekt


Jak poinformowała firma CD Projekt target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">CD Projekt, wyłączny dystrybutor serii Neverwinter Nights na terenie Polski, ich plan wydawniczy wzbogacił się o dwa ostatnie dodatki do drugiej części gry. Mowa tu oczywiście o mocno spóźnionym Storm of Zehir oraz płatnej modyfikacji Mysteries of Westgate.

Opis dystrybutora:

  • Storm of Zehir"oferuje możliwość stworzenia całej drużyny przez gracza oraz zupełnie nowy system dialogowy, który pozwala każdej z postaci zabrać głos w dowolnym momencie konwersacji, co może znacznie zmienić jej rozwój. Twórcy wprowadzili też zupełnie nowy system handlu."
  • Mysteries of Westgate"to z kolei ponad 15 godzin nowych przygód, w czasie których gracz pozna mroczne tajemnice tytułowego miasta i kanałów jakie się pod nim kryją."

W najbliższym czasie mają zostać podane polskie tytuły dodatków, które pojawią się na polskich półkach sklepowych w okolicach kwietnia. Zostaną oczywiście wydane w pełnej, polskiej wersji językowej w cenie – 79,90 zł. (Storm of Zehir) i 59,90 zł. (Mysteries of Westgate). Dystrybutor planuje wydać także specjalny pakiet zawierający równocześnie oba rozszerzenia w cenie 99,90 zł.

Odpowiedz
W końcu. I tak nie wydali wszystkich płatnych do jedynki, nad czym osobiście ubolewam. Dobrze, że z dwójką nie popełniają takiego samego błędu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ceny jednak niestety mocno zaporowe, szczególnie z taką obsuwą Niesmak straszny znów pozostawia po sobie CDP.
Odpowiedz
Dlatego trzeba poczekać - będzie za rok lub pół za połowę i wtedy warto. Choć powinni zrobić jak z KM - za 20 zł. Teoretycznie opłaca się kupić zestaw
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Raczej na pewno nie kupię w tym roku, poczekam, aż będzie w Platynie lub Top Seller. Ten rok RPG dla mnie będzie pod znakiem Dragon Age-a, a nie jakiegoś tam Obsydianowego Neverwintera
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

[Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira] Dodatki do Neverwinter Nights 2 w planie wydawniczym CD Projekt - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...