Admin&Mod Log

Przeniesienie posta Lenwe z tematu o Soundtrackach filmowych do tematu o Soundtrackach o grach, w dziale Kultura.

[Dodano po 9 godzinach]

Czasowa kasacja radosnego offtopu w "Zdjęciach forumowiczów". Następny taki będzie nagrodzony procentami i to nie tymi przyjemnymi
Odpowiedz
PM'ka dla 'Skrzymek'.
Prośba o zmniejszenie/usunięcie sygny, rozciągającej laya.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja 7 postów w temacie o Amn. OT. Od takich spraw, jak słusznie zauważył Buka, jest PW, gg etc.

[Dodano po 13 godzinach]

Ten sam temat i kolejne dwa posty usunięte. OT. Can Deepfury dostaje 10% za celowy spam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączenie dwóch tematów traktujących o tematyce co jest lepsze - PC czy konsola ?, w Off-topie.

[Dodano po 17 godzinach]

Kasacja posta Lavourrin Li'Vassara z tematu o GE Wyborach. Powód ? Bezczelny spam.
Odpowiedz
Kasacja posta Miridiusa w temacie `Przekazywanie surowców` w SiP w Fae. OT.

Kasacja kilku postów z tematu `Stwórz swoją podobiznę` w Gildii Błaznów. OT.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja czterech postów z tematu Stwórz swoją podobiznę.... OT
Do udzielających się w wyżej wymienionym temacie: Wklejanie podobizn przez osoby, które to już wcześniej zrobiły = zamknięcie tematu.
Odpowiedz
Za 24 godziny temat DSJ, w Innych grach, zniknie z powierzchni forum. Powód ? Jest już taki temat.
Odpowiedz
Kasacja trzech ostatnich postów z Kwiatków w Fae. OT.

[Dodano po 2 dniach]

Zieeew, na dobry początek dnia:

Sabal, Lavourrin, Khelgrin Krwawy i Rix: +10% w ostrzeżeniach za OT w temacie `nieśmiertelność`.

Dodatkowo ich posty lecą w kosmos. Miłego dnia. ;p

[Dodano po 4 godzinach]

+ czyszczenie kwiatków, 9 postów poleciało.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja posta Buki z tematu [Książki] Tytuły, które polecacie, Co czytać warto, a czego nie. Powód: jak chcesz polecić jakąś książkę to napisz coś o niej więcej, postaraj się zachęcić. Bo samo "polecam" nie wystarczy.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu `Todd` w dziale Pozwoleń w Fae i kasacja 14 postów od momentu odrzucenia podania.

[Dodano po 2 godzinach]

10% ostrzeżenia udzielonego Miridiusowi za spam w temacie "Rasy niestandardowe" w SiP w Fae. I kasacja 3 jego postów.

[Dodano po 4 minutach]

A, i od razu czyszczenie Kwiatków w Fae. 6 postów pooleciało.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wywaliłem posta KRQ z tematu "Wasza ulubiona broń" w dziale BG2, a jego treść wrzuciłem do posta tego samego autora znajdującego się parę pozycji wyżej.

Opcja edytuj nie boli. ;p
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja posta Buki i Ati w temacie "Zdjęcia forumowiczów". OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów, Shivera i Maruasa w temacie "Podwójny miecz" w dziale Pozwoleń w Fae. Powód: OT.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Courun. Na prośbę autora.
Odpowiedz
Przeniesienie postów Dinagona i Miridiusa z tematu "Prince of Persia 3" do "Nowy książe nadchodzi", w Innych grach.
Odpowiedz
Zamknąłem temat "Jak Gra Zareaguje?" w dziale NWN: Shadows of Undrentide. Problem rozwiązany.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja 6 postów z tematu `Pyrkon`09`. OT.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja posta Dinagona z tematu |>32'\|< |<0/\/\|>(_)+3|20\/\/'\. To, że zakodowane, nie znaczy, że można spamować...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postów Buki i Yarpena z tematu Pyrkon`09 w dziale Fae. Ostatnie ostrzeżenie i polecą %.

[Dodano po 4 minutach]

Hm, 10% dla Buki za całokształt, a w szczególności posta o treści `A szkoda.` w temacie o Pół-niebianinie w dziale Pozwoleń w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...