World of Goo

http://2dboy.com/games.php

Podobno zawojowała świat i przestało mnie to dziwić po kilku pierwszych planszach. Rewelacyjna muzyka, która tworzy niepowtarzalny klimacik, plus ciekawa grafika i nietypowa koncepcja kursora () w całości dają coś no, niszczącego życie i zjadającego czas . Cała gra opiera się na budowaniu konstrukcji z Goo. Goo to małe kulki w różnych kolorach, a każdy kolor ma inne właściwości. Nad niektórymi planszami można siedzieć i godzinę kombinując, kiedy rozwiązanie jest banalne, a czasami jest na odwrót.

Na stronie jest dostępna wersja demo.
Odpowiedz
Bardzo fajna gra, trzeba miejscami trochę pomyśleć. Na pewno także zdarzy się zakląć
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Co robi Strażu i jego współlokator o 1 w nocy? Gra właśnie w World of Goo Gra znakomita, wymaga kombinowania, bluzgi może i nie sypią się obficie, ale jak tu nie kląć, gdy zabrakło jednego (JEDNEGO!) glutka do zakończenia poziomu...
Odpowiedz
Ja wczoraj z siostrą siedziałam do 3 nad tym i przeszłyśmy dwie wyspy Ja na pewno nie zostanę inżynierem, większość moich konstrukcji jest stabilna jak huśtawka
Odpowiedz
A jak z długością rozgrywki ? Bo słyszałem różne rzeczy, a nie myślę płacić 20 zł. za 2-3 godziny zabawy.
Odpowiedz
Zależy od zdolności osoby. Jak jesteś wybitny, to 2-3h wystarczą Ale wątpię. Wg mnie można i kilkanaście
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie wydaje mi się, żeby ta gr była warta zainwestowania 20zł

Odpowiedz
Da się przejść w 3-4 godzinki. Mnie przeraza fakt że za grafikę (bajeczna) fabułę (niesamowita, prawdę mówiąc. Lepsza niż w niejednym RPGu i ja wcale nie żartuję) i muzykę ( http://www.youtube.com/watch?v=01Ohnhakw3w ... jak dla mnie to niszczy w zasadzie każdy soundtrack, nawet filmowego władcy pierścieni ) robiła jedna osoba.
Odpowiedz
Przez pewien moment byłam w składzie tworzącym grę nieco wzorowaną na WoG, która narodziła się 'bo kolega miał sen, w którym walczył z magami za pomocą nut' ; p Ale zrezygnowałam ze względu na konflikt interesów, jak powstanie i zarobią miliardy - to będę żałować x d



Tak to się nazywać ma/miało : p
W każdym razie, wracając do mojej myśli, odkryłam, że tworzenie gry to wcale nie takie raz dwa : ) I naprawdę trzeba myśleć o masie rzeczy. A WoG jest niesamowity : D
Odpowiedz
No gierka jest nieziemska. I grafika, która przyciąga oko i muzyka, jak wspomniał Favar i grywalność, poziomy, dawka humoru. Coś pięknego. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ok, właśnie skończyłem demo. Chyba kupię sobie te grę, nawet mimo tego, że wydaje mi się zasadniczo krótka. Kupię ją z szacunku dla autorów, którzy zrobili grę fajną, zabawną, bez nieziemskich efektów i grafiki. Z jaką ulgą zasiada się do gry gdzie nie jesteś mistycznym zabójcą ani żołnierzem w egzoszkielecie.
No i gra wciąga.

Najzabawniej jest kiedy wyciąga się z konstrukcji zielonego glutka który wydawał się zupełnie zbędny i nagle wszystko się wali..;p
-With love, Sign Painter

Odpowiedz
Zakupiłem jednak W sumie 20 zł. to wydatek stosunkowo niewielki, a jeżeli grywalnościowo będzie trzymała poziom choćby takiego Puzzle Quest'a, to było warto.

Zobaczymy :'d
Odpowiedz
← Gry ogólnie

World of Goo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...