[GII:NK] Kiedy wyjdzie Noc Kruka

No kiedy?

W tym Roku (10 głosów [76.92%])
W 2005? (1 głos [7.69%])
Wogóle (2 głosy [15.38%])
Pewnie że w ym roku będzie, bo aż takimi leniuchami to nie są żeby nie robić nk w dobrym tępie.

Będzie w tym roku i jużraczej w tym październiku bo przełożyli datę o 2 miechy więc musi być w październiku, a może i wcześniej.
Oni premierę przekładają już prawie rok... więc co się dziwisz? Raczej wyjdzie w tym roku... Raczej <_<
bedzie na Swieta , zobaczycie , tegoroczne , 100% ze w tym roku w Swieta
w tymmmmmmmmmmmmmmmmmmmm rokuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to wez sobie przypomnij
co mamy sobie przypomnieć L.A. ?
nie nie sorca to do gameca rzeby sobie przypomniał na jakiej stronie mozna zamówic GII NK jak juz wyjdzie to od razu do domku
moim zdaniem nie wyjdzie w tym roku chociaz bardzo bym chciał miec na swięta tak w ferie sobie pograć ah na dworze ziąb a ty w ciemnym pokoju zagrywasz w wyczekiwaną gierkę ahhh ale to tylko marzenia
nie mów tak - marzenia to jedna z najważniejszych rzeczy jakie człowiek moze mieć !
Ej Qrnik jak mowiz ze to strategia z tym czekaniem to ja nie dam sie zrobić w bambuko nie bede grać w NK
P.S zartuje
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
ja mam racje -tłumaczenie zrobiłbym z Saturasem(tłumaczenie , bo jest lepszy niz ja) i Miniasem(skrypty) w 3tyg. - 2 dni nagranie głosów , 7 dni texty tłumaczenie , 5 skrypty , 3 dni dzwięki nagranie i resztę czasu szlif i juz ,a nie zabawy cdp
Ja mam nadzieję, że wyjdzie jeszcze w tym roku, a co do tego października to bym nie był znowu taki pewny, znamy już zdolności CD [Destruction] Projekt do przesówania premier... Najgorsze jest to, że przesunęli na październik, ale niewiadomo na którego... heh
nio , wróćiłes Deus ! ale nie wiem jak jeszcze Ty wierzysz w październik , no to koniec - zrobili już tylu ludzi w konia !
ale bida ja tylko czekam mam to w dup** kiedy wyjdzie chyba sie doczekam i pogram w polską wersje a ajk nier to hu* jeszcze nadzieja w G|||.
Wy sobie poczytajcie w którymś temacie mój post o tłumaczeniu , ale się doczekamy , przecież cdp to kapitaliści
no pewnie doczekamy sie tylko ile bedziemy miec wtedy lat
nie wiem , pewnie 355 , aserio na pewno bedzie w tym roku ! tylko zróbym strajk i nie kupmy !
myslisz ze jak nikt z forum nie kupi to piranha bites będzie miała straty?
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
wiesz co kurnik tyle sie wyczekałem połowy włosów juz nie mam a ty mi kazesz nie kupowac a poza tym jak nie zejdzie to wtedy nie wiadomo czy GIII zrobią
← Gothic
Wczytywanie...