[GII:NK] Szpon Beliara

co bronie
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Niby czemu? Ja bronie kolekcjonowałem... Ale zjechaliśmy już z topicu 4 posty wcześniej.

Myslę, że Szpon Beliara będzie najlepszą bronią w całym GII:NK
Odpowiedz
raczej tak Frank , na 100%
Odpowiedz
o co Ci chodzi Chester ? i czemu ten post jest taki długi a 1 linijka textu ?
Odpowiedz
Ja go znam, jest zakompleksionym człowiekiem
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
e tam , takich rzeczy sie chyba na forum nie mowi , to raczej nie za mile <_<
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Aug 21 2004, 11:26 AM napisał

Niby czemu? Ja bronie kolekcjonowałem... Ale zjechaliśmy już z topicu 4 posty wcześniej.

Myslę, że Szpon Beliara będzie najlepszą bronią w całym GII:NK

Może i najlepsza ale na pewno nie będzie zabierać ponad 200 obrażeń tak jak topór bersekera, ale mamy bardzo wielki + że szpon nie wymaga siły więc modyfikatory co do siły idą od zera w górę więc możemy zawsze użyć szponu jeżeli nie jesteśmy magiem.

SZpon zabiera obrażenia od pioruna którego wyłądowanie następuje z jakimś tam % skuteczności.
Odpowiedz
Aha - fajnie wiedzieć.
No i zdziwko, że topór bersekera zbira ponad 200 :blink:
Odpowiedz

Użytkownik Saturas dnia Aug 24 2004, 11:17 AM napisał

Cytat

Może i najlepsza ale na pewno nie będzie zabierać ponad 200 obrażeń tak jak topór bersekera, ale mamy bardzo wielki + że szpon nie wymaga siły więc modyfikatory co do siły idą od zera w górę więc możemy zawsze użyć szponu jeżeli nie jesteśmy magiem.


Cytat

Może i najlepsza ale na pewno nie będzie zabierać ponad 200 obrażeń tak jak topór bersekera, ale mamy bardzo wielki + że szpon nie wymaga siły więc modyfikatory co do siły idą od zera w górę więc możemy zawsze użyć szponu jeżeli nie jesteśmy magiem.

nie rozumiem , jak to topór berserkera 200 ? i o co chodziło z modyfikatorami co do siły ?
Odpowiedz
drogi shadow beast niechce cie obrazic ale długosc i sens twoich postów po prostu mnie porazają na prawde . Czasem ludzie tu spamują wielu wrzeszczy(ało) o to na franka chociaz wedłóg mnie troche się poprawił. ale jego posty miały w sobie jakis sens a wiesz w tej chwili nie moge nawet złapać sensu tego posta

Cytat

nie znam
prosze przemyśl to i spróbuj się poprawić forum jest dla zabawy a nie wojny o posty beznadziejny ale jest ha mam następny post .

Wedłóg mnie szpon tez bedzi najlepszą bronią i musze zobaczyc ten barbazynski topór ha 200 obrażeń
Odpowiedz
to raczej przejęztczenie , 200 obrażeń ? jeszcze nie wstałe z podłogi ... - a ma eureka ! ponad 200obr. tzn. z dod siłą - 80obr. topór i do tego siłka , rozumiecie ? :>
Odpowiedz
Szponem przydalo by się walnąć Chesterowi w łeb może by się mu odkręciło
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
e , przepraszam , ale Black - zaraz się wkurzę i dostaniesz jakąś naganę w GK za obrazę Chestera , wywal ten post , szybko , ale ma Beliar by sie cieszył z wykorzystania w ten sposób szpona

ps. sorry , ale muszę upominać czasami na widoku - moze to oduczu ludzi
Odpowiedz
zgadzam sie z kurnikiem to jest dział nk a z takimi tekstami to NA GADU-GADU
Odpowiedz
dzieki za uznanie , a muszę na widoku póbliki bo tak sie bardziej uczy człowiek nio , a co do szpona to ja wolę z niego runy
Odpowiedz
TADAAAAAA....Na scene wchodzi BaLiN który zaraz wyjaśni co i jak z tym Szponem Beliara, a więc:



Ta wygląda Szpon Beliara oficjalnych statów nie mam,ale za ...
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
etam najlepsza jest Banda wilków lub Goblinów-Szkieletów.Nikt nie ma szans.
Odpowiedz
← Gothic

Szpon Beliara - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...