Fak Works

Jesteśmy młodzi duchem;P Nie oczekujemy padania do nóg, wystarczy że taki smutny człek się uśmiechnie widząc np. tirówkę
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Szajt, jak nawet mój tata się uśmiał jak to zobaczył
Chłopaki, gratulacje od mojego dozorcy więziennego, który w przeciwieństwie do blondynki nie określił Was mianem za starych
Odpowiedz
Wy chyba cierpicie na ślepotę Przecież piszę, że mnie też to rozbawiło :]
Odpowiedz
Szajcik, synku, nie martw się, dorośniesz, zrozumiesz.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No ja nie wiem, dno. Totalne dno. Zeby mlodzi mezczyzni, sic! - studenci! - byli tak niewychowani, zeby ich zarty byly na tak kiepskim poziomie. Wstydzicie sie!
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Widzisz, ss mani są źli.
Odpowiedz
Będzie jakaś kontynuacja?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jasne, jeszcze nie jedna nieprzespana noc nas czeka.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Team jest niestety rozdzielony, takie życie.

Może jeszcze nas los złączy kiedyś.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Fak Works... To chyba odpowiedni temat. 3 czubków i jedna pamiętna lekcja biologii. Tia...

Tru Demotivator. 18+

Czy to już jakaś choroba psychiczna? ;>


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Widzę, że u was też się nader chętnie kultywuje kult (lol) płodności.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
No chłopaki spisaliście się znakomicie. 3 najlepsza.
Odpowiedz
a 18+ widział?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia czwartek, 1 lipca 2010, 16:52 napisał

a 18+ widział?

Nie zauważyłem zwijam się.
Odpowiedz
← Fan Works

Fak Works - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...