Fak Works

Witamy o tej pięknej porze!

Czasem zdarza się, że gdy ludzie chcą spać, coś krzyżuje im ich plany. Tak też było i dziś w nocy, kiedy to siedzieliśmy sobie z Yarpenem, dopalając już ostatnie (jassne) tej nocy fajki. Przedstawiamy Wam wyniki naszej radosnej twórczości. Uprzedzamy, nasza twórczość może obrazić Twoje przekonania i wiarę - jeśli jesteś wrażliwą osobą - wyłącz ten temat.

1.



2.



3.



4.



5.



6.



7.



8.



9.



10.



11.



12.



13.



14.



15.



16.



17.



18.



19.



----------------------------

Don`t judge us!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
x DDDDDDDDDDDDDD

Naprawdę wam się nudziło : DDD
Boskie, choć raz, to nawet moją zdolność pojmowania przerosło ; ddd

Faworyci to 11 i 17 ; DD
Odpowiedz
No chłopaki, wisicie mi chusteczki na otarcie łez

Zdolniachy Wy moje


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Szkoda tylko, że opakowanie proszku "E" jest zbyt niecenzuralne, by je opublikować Tym sposobem omija was "mega ładowanie" ;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Taka wena chwyta tylko noca. Tylko na Kilinskiego . Mocarze .
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Widać, że to panowie to poważni i mądrzy mężczyźni :]
Odpowiedz
Twaróg i Tirówka dają w kość


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tak się Kresiu zbulwersowałeś, że składnia zdania Ci się walnęła?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wiecie, on jest "Yebakhą"

Tak, masz rację. Tylko na Kilińskiego


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Des, nie popłacz się tylko Nie jesteś taka fajna, jak myślisz.

Matiuszek, gdzie tam zbulwersowałem! Doceniam Waszą pomysłowość, po prostu wydawało mi się, że z takich rzeczy szybciej się wyrasta
Odpowiedz
Szajt, już daj sobie chociaż raz spokój... bo ty nigdy nie możesz ustąpić chyba. Pośmiej się chociaż raz, bez niczego z twórczości innych.


Yarpen, można prosić o proszek E na prv?
Odpowiedz
Dżizas, czyżbym widział nadętego bufona? Zazdrość... Każdy by chciał posiadać w mieszkaniu piczaki, cukier prostytucyjny ;p Itd.
A des jest tak fajna, że sobie nie wyobrażasz, o!
Widzę, że brakuje wśród zdjęć Ekspresowej, prawda
Lubię placki. Schabowe najlepsze.
Odpowiedz
Przyjdzie czas na ujawnienie dalszych dzieł sztuki alternatywnej. Może znajdzie się tam miejsce i dla Ekspresowej Minetki.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Faktycznie, powalające

Ukłony w Waszą stronę Panowie

Numer 17 jest moim faworytem
Odpowiedz
Rozpłakałam się niemal. Tirówka żydowska... Tylko ludzie z naprawdę wielką wyobraźnią albo na wielkim kacu, tudzież wciąż trwającej bombie, potrafią wymyślać tak piękne i głębokie rzeczy.
Brawo. Andy Warhol bije pośmiertnie pokłony.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
A mówiłem Ci Matt, że będziemy Warholami (nie mylić z warchołami) GE?

Vanita -> obawiam się, że byliśmy zupełnie trzeźwi ;p

Szajt -> kiedy Ci się kończy okres?
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Yarpen, ja po prostu nie padam Wam do nóg Podoba mi się to, szczególnie "piczki" i "tirówka żydowska", ale wydaje mi się, że na to za starzy jesteście :]
Odpowiedz
← Fan Works

Fak Works - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...