[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie??

Ja słucham wszystkiego po trochu od Metalu po rocka i tak dalej ale najczęściej słucham tak:

Sabaton, Dragonforce, Nickelback, Skillet, Sean Paul, 50 Cent, 2Pac, The Game, Protector, Manieczki, Pięć dwa dębieć, Nightwish, Doniu, Bez Cenzury ITP

Do innych zespołów metalowych typu Vader niemam przekonania


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz

Cytat

Chodzi pewnie o mini album z 2006 roku - Superheroes, który promował przyszły Rocket Ride.

Chodzi właśnie o RR ;]

Cytat

obecnie gra chyba roka (szczególnie ostatnia płyta Tinnitius Sanctus), bo power metal to to na pewno nie jest

Komercja zabija ;]

Cytat

Pierwszy krok ku temu już poczyniłem - sporadycznie, ale słucham melodic deathu i czasami Vadera albo Behemotha (bo doceniam polską twórczość).

Dokładnie tak samo ja przechodziłem ;]

Cytat

Nie wykluczone, że będę słuchał cięższej muzyki z przyjemnością, ale szczerze wątpię, aby stała się ona dla mnie bardziej znacząca niż heavy/power/thrash.

Ja uważałem, że zostanę thrasherem 'ill death a jednak death (metal) przyszedł i już tak zostało ;] Potem dołączył black i o to mieszanka zła, krwi i szatana gotowa ;]

Cytat

Za to bardzo chciałbym się wybrać na jakiś dobry death'owy koncert, najlepiej właśnie na Vadera albo Behemotha devil.gif

I bardzo dobrze. Nie zawiedziesz się ;] Takiej rzeźni i atmosfery nie znajdziesz na żadnym koncercie power/heavy. Inny świat.

Cytat

Dokładnie, stali się zbyt pazerni na pieniądze i ciągle im mało. Na przykład ostatnio wydali cały Death Magnetic w wersji dla Guitar Hero, z pewnością nie dla własnej frajdy

Od przybytku głowa nie boli, a pieniędzy nigdy nie za wiele ;]

Cytat

Takie albumy ja "Master of Puppets", czy "And Justice for All" to jedne z najważniejszych dokonań w metalu w ogóle.

MoP bez wątpienia, jednak AJfA uważam osobiście za najgorszy album w dyskografii Metallici. Taki album w porównaniu np. z dziełem Slayera z tego samego czasu czyli "South of Heavens" jest zupełnie bez porównania. Za albumu Metallici tylko "One" oraz "...And Justice for All"są warte uwagi.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

I bardzo dobrze. Nie zawiedziesz się ;] Takiej rzeźni i atmosfery nie znajdziesz na żadnym koncercie power/heavy. Inny świat.

No właśnie muszę to zobaczyć na własne oczy Z niecierplwością czekam na jakiś koncert Behemotha albo Vadera, najlepiej Krakowie. Mogę się szybko nie doczekać, bo te zespoły ostatnio coraz mniej koncertują w kraju nad Wisła, bo im się to po prostu nie opłaca. Grają mnóstwo koncertów na całym świecie (Japonia, USA, Australia, Europa Zachodnia), a w ojczyźnie bywają coraz rzadziej.

Cytat

MoP bez wątpienia, jednak AJfA uważam osobiście za najgorszy album w dyskografii Metallici. Taki album w porównaniu np. z dziełem Slayera z tego samego czasu czyli "South of Heavens" jest zupełnie bez porównania. Za albumu Metallici tylko "One" oraz "...And Justice for All"są warte uwagi.


Właśnie chodziło mi głównie o kawałki z AJfA, które wymieniłeś - to one rozsławiły ten album. Ale całość też bardzo lubię.
SoH Slayera to wspaniały album, ale ja osobiście preferuje "Seasons in the Abyss" - prawdziwe stu procentowe dzieło sztuki w dziedzinie thrash metalu

Btw nie sądzisz VL, że trochę zdominowaliśmy ten temat o muzyce?
Odpowiedz

Cytat

No właśnie muszę to zobaczyć na własne oczy

Nie pożałujesz. Zapewniam! ;]

Cytat

Mogę się szybko nie doczekać, bo te zespoły ostatnio coraz mniej koncertują w kraju nad Wisła, bo im się to po prostu nie opłaca.

Nie do końca się w tym przypadku zgodzę. Owszem, opłaca się mniej, ale myślę, że oni zarobki mają już gdzieś ;] I grają sporo po Polsce, tylko teraz mają chyba przerwę. Jak patrzyłem, Vader ma. Beh szaleje jak tajfun po Europie ;]

Cytat

Właśnie chodziło mi głównie o kawałki z AJfA, które wymieniłeś - to one rozsławiły ten album.

Taa...i nie wiem dlaczego. Niczym nie odbiegają od reszty. Bezkonkurencyjnie wygrywają albumy Slayera ;]

Cytat

Btw nie sądzisz VL, że trochę zdominowaliśmy ten temat o muzyce?

Zatem cieszmy się tą dominacją póki możemy ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Z lenistwa.

Generalnie to do takich naj i jeden z dziesięciu obecnie (niektóre niezmiennie) należą:
- Anathema
- Hunter
- Niyaz
- Masala Soundsystem
- Kaliber 44 i Paktofonika ( poznałam Rahima, wcale nie jest taki fantastyczny jak myślałam mając 12 lat ; p )
- Plebania (nie serial, nie)
- a Perfect Circle
- Venetian Snares
- Delerium

No : ) Za miesiąc pewnie się nieco zmieni.
Odpowiedz
Hehe... Widzę, że będę oryginalny. Mam 3 ulubione zespoły:
-Grupa Operacyjna
-Linkin Park
-Scooter

Różnią się od siebie, ale bardzo ich lubię. Jeśli się GO czepiacie, to się tu nie czepiajcie. Ja nie uważam, że Grupa jest dla 10-12 latków.
Btw. Jeszcze trochę DJ Raaban'a. Ogólnie to tyle.
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Odpowiedz

Cytat

Najgorsze co może być, to turbofolk. Musiałam to napisać - omijajcie szerokim łukiem (mnie tym w Serbii zabili xD).

Turbofolk rządzi xD. Takie lokalne antymistrzostwo ale mi się dobrze kojarzy. Taki powiedzmy smaczek xD.
Odpowiedz
Zagraniczne zespoły:
RHCP, The Killers, My Chemical Romance, Gorillaz, Limp Bizkit, Linkin Park, Green Day, Kamelot, 30 sec. to Mars

Z tych polskich to FISZ., Łona, Myslovitz... i w ogóle mam sentyment do Czesława Mozila

Po za tym - soundtracki z gier i filmów :]
Odpowiedz
Czego tu słucham...

Nightwish - za cudowny głos (chodzi o Tarję),
Blind Guardian - epickie jak nie wiem co.
Soundtracki z anime -
Soundtrack do Planescape:Torment - wiadomo, czemu.

Poza tym także to, co wpada w ucho...


Odpowiedz
Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho. Dziś jedno, jutro drugie. Każdy rodzaj chyba oprócz disco i techno czy jak się to zło i pochodne nazywa
Odpowiedz
A ja mam taki mix czyli po trochu:
Polski rock typu: Farben Lehre, Strachy na Lachy, Coma no i oczywiście Dżem
Zagraniczny: Metallica, Nirvana
No i do tego Jacek Kaczmarski i na koniec .....
POEZJA ŚPIEWANA: SDM, Na bani, Dom o zielonych progach, Wolna grupa bukowina itd.

I co o tym sądzicie?

[font=\"Impact\"]Yes sir!![/font]


GM ma zawsze rację
Odpowiedz

Cytat

I co o tym sądzicie?

3 określenia (zamienne, znaczą to samo): Bigos, Gulasz i Jak Na Jarmarku ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

3 określenia (zamienne, znaczą to samo): Bigos, Gulasz i Jak Na Jarmarku ;]


Wybieram Bigos (bo lubię)

[font=\"Impact\"]Yes sir!![/font]


GM ma zawsze rację
Odpowiedz
No to chyba jestem tu odosobnionym przypadkiem lub jednym z niewielu, bo obok wieeeelokrotnie wymienianych rocka i metalu lubię też techno i pochodne (house, electro, dance itp.).
Odpowiedz
Skoro twierdzisz, że lubisz techno i podobne gatunki to dlaczego masz w sygnaturce okładkę ze starej płyty The Game, który ewidentnie rap tworzy, a Twój avatar to także niewątpliwie, jego osoba?

Odpowiedz
Bo może lubi i jego? Nie jesteś odosobniony, brew pozorom jest tu całkiem sporo osób, które słuchają baardzo różnej muzyki w tym też electro, techno i pochodne ;p
Odpowiedz
Zapytałem, ponieważ w swojej wypowiedzi w żaden sposób nie zaznaczył, że lubi rap/hh. Gatunki, które znalazły się w jego poście są całkiem z innej bajki =]

Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...