[GII] Szaman orków

Szukałem o tym tematu ale nie znalazłem.
W piątym rozdziale (lub czwartym) przy jednej z kopalń (chyba tej koło starej wieży Xardasa) w Górniczej Dolinie (a konkretnej: nad nią, na pagórku) jest szaman orków z imieniem.
Mam pytanie: czy da się z nim rozmawiać? pytam, ponieważ zawsze jak go widziałem (nie wiem dlaczego) nigdy nie zapisywałem gry i od razu go zabijałem.
Aha, żeby nie było, nie chodzi mi o Hosh-Paka.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Go trzeba zabić w zadaniu dla orika i nie da się z nim rozmawiać ale jest także drugi szaman orków z imieniem z którym możemy porozmawiać. Jeśli zabijemy Hosh-Paka i powiemy temu drugiemu orkowi o jego śmierci o on wtedy przyjdzie tam gdzie był przedtem Hosh-Pak. Jeśli pójdziemy na wzgórze na którym był Hosh-Pak po jego śmierci i po doniesieniu o tym temu drugiemu orkowi to znajdziemy tam kilku wrogo nastawionych do nas orków-wojowników. Po rozmowie z szamanem ten daruje nam życie i powie że jeżeli wrócimy to wtedy nas zabije. Ten ork był również w gothicu 1 i tam spotykaliśmy go dwa razy. Orka tego można spotkać w 4-5 rozdziale w pobliżu kopalni ( tej w której w 2 rozdziale dostawaliśmy zadanie z zabiciem przywódca zębaczy).
Darnith, grałeś w G1? Tam spotykałeś orka ważnego dla fabuły - konkretnie szamana. To jest właśnie ten szaman - nazywa się Ur-Shack

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia pią, 23 sty 2009 - 22:23 napisał

Darnith, grałeś w G1? Tam spotykałeś orka ważnego dla fabuły - konkretnie szamana. To jest właśnie ten szaman - nazywa się Ur-Shack


W tym problem, że nie grałem.

Ok, dzięki za pomoc
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
← Gothic
Wczytywanie...