[SERIAL] 'Prison Break'

Mi serial ''Skazany na śmierć'' bardzo się spodobał (ale nie bardziej niż Lost) i tak jak go oglądałem i oglądam - będę także oglądać(masło maślane). Chodź niektóre intrygi zaczynają mnie już irytować. Jestem ciekaw czy wyjdzie o nim gra (tak jak Lost)? W poczekaniu na nią warto zagrać w kroniki Riddicka.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz

Cytat

ciekaw czy wyjdzie o nim gra (tak jak Lost)?


Hmmm no szczerze mowiac - nie wiem xD
Nie czytalem wiele o grze LOST, wiec na temat tego dziela sie nei wypowiem. Ale w sumie ciekaw bym byl, jakby PB w wersji gry wyszedl na rynek

Wlasnie obejrzalem Skylle [pierwszy odcinek 4 sezonu, calkiem fajny, mysle, ze teraz wyjdzie kawal dobrej roboty, taka mam nadzieje]

[Dodano po 2 miesiącach]

Temat trochę zamarł, więc odświeżę.
Pytanie do osób oglądających 4 sezon [równoległy z USA], czyli przede wszystkim jak widzę do Tokara.
Co sądzisz o 4 sezonie, którego było już 10 odcinków? Jakie wrażenia?

SPOILER
Uwaga spoiler!:

Jak dla mnie bardzo dobry sezon jak na razie. Ciekawy pomysł na zniszczenie Firmy, 6 dysków, które można zdobyć urządzeniem Rolanda [tu ofc fikcyjne urządzenie, ale w sumie to bardzo dobrze IMO]. Teraz już nie robią niczego na siłę, tylko chcą dobrze to zakończyć, bo widać, że to ostatni sezon. Nowotwór Scofielda, którego jak przypuszczam nie usunie, żeby zdążyć przed przeniesieniem Scylli do Pensylwanii. Firma zostanie zniszczona, nie będzie przed kim uciekać, nie będzie miał kto siedzieć w pierdlu itp. Scofield umrze "w glorii chwały i zwycięstwa", zostanie pośmiertnie odznaczony i będzie koniec.[color=red]
---[/color]
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Oglądałem kilka odcinków. Zwłaszcza pierwszej części. Jednakże, jak to z takim umarlakiem ja ja się zdarza, nie spodobał mi się. Fabułą przedłużała się niczym guma do żucia. Mógłby być z tego całkiem fajny film, ale serial to jednak nie dla mnie ;] A kolejne części to oczywiście naciąganie na popularność.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Fabułą przedłużała się niczym guma do żucia. Mógłby być z tego całkiem fajny film, ale serial to jednak nie dla mnie ;] A kolejne części to oczywiście naciąganie na popularność.


Mam podobnie. Znudził mnie ten motyw Mody na sukces i przestałem oglądać chyba przy ostatniej serii.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz

Cytat

Mam podobnie. Znudził mnie ten motyw Mody na sukces i przestałem oglądać chyba przy ostatniej serii.


Rozumiem, że jeszcze 1-szą część dało się oglądać, gdy wciągnęło się w to. Jednakże, ile można? Nawet nie wiem ile tych części powstało...4? Nie mówiąc już o zakończeniu...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Rozumiem, że jeszcze 1-szą część dało się oglądać, gdy wciągnęło się w to. Jednakże, ile można? Nawet nie wiem ile tych części powstało...4? Nie mówiąc już o zakończeniu...

W pewnym momencie miałem wrażenie, że Scofield to tajny szpieg sanepidu więziennego. Można siedzieć przed telewizorem i błagać "Zabijcie go wreszcie, zabijcie!".

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Nudzić, to może M jak miłość. PB również, czasami, niektóre wątki, fakt, były naciągane i momentami nie chciało się oglądać. 4 sezon był bardzo dobry imo. Będzie jeszcze kolejny, co mnie mocno zdziwiło
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz

Cytat

Rozumiem, że jeszcze 1-szą część dało się oglądać, gdy wciągnęło się w to. Jednakże, ile można? Nawet nie wiem ile tych części powstało...4? Nie mówiąc już o zakończeniu...


Mam identyczne zdanie na ten temat. Ten serial powinien się zakończyć po pierwszym sezonie (tak prawdopodobnie było w planach). Dalszych odcinków już nie oglądałem, bo mnie po prostu znużyły. Nawet nie chcę wiedzieć, jak to się wszystko dalej potoczyło. Jakoś nie przepadam za serialami "dla mas" i sztucznym przeciąganiem ich fabuły w nieskończoność.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[SERIAL] 'Prison Break' - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...