[TW] Two Worlds do nabycia w CD-Action


Dosyć nietypowo, gdyż już 23 stycznia (piątek) do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, lutowy numer CD-Action. Tym razem znajdziemy w nim nie lada niespodziankę dla wszystkich fanów gatunku – pełną wersję polskiego cRPG – grę Two Worlds. Nazywana w różnych kręgach graficznym pogromcą Obliviona czy fabularnym niszczycielem Gothic, zdobyła na całym świecie sporą grupkę miłośników. Czy mają racje ? Warto się przekonać. Tak więc dla wszystkich, którzy nie mieli możliwości zapoznania się z tą ambitną produkcją, mają ku temu teraz idealną sposobność.

Okładka CD-Action 02/09 Na DVD pełne wersje:
  • Full Spectrum Warrior: Ten Hammers
  • Two Worlds PL
  • Tycoon City: New York PL
  • Pet Beauty Salon PL
Hity numeru:
  • Zapowiedzi: Venetica, Overlord 2, Just Cause 2.
  • Temat numeru: Podsumowanie roku 2008.
  • Recenzje: Gothic 3: Zmierzch Bogów, Rise of the Argonauts, Necrovision, Warhammer 40,000: Dawn of War II.
  • Testy sprzętu, nie tylko gramy, o grach inaczej.

146 stron, DVD 9 GB, cena 14,99 zł.

Odpowiedz
E tam - trzeba było kupować TW jak było w KŚ Gry - o połowę tańsze
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ale tutaj za 15 zł mamy Two Worlds plus naprawdę wartościowe czasopismo do poczytania;) Dla mnie pozycja obowiązkowa ze względu na zawartość meretoryczną, TW będzie miłym dodatkiem
Odpowiedz
Kupiłem sobie 23 i już zaliczyłem Two Worlds(główny wątek z deka krótki) i przeczytałem całe CD-A. Dzięki Tokar, jakbyś nie napisał tego newsa to w życiu bym się nie domyślił, żeby kupić(ostatnio przestałem).
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
gra dostała raczej słabe oceny ale jak dla mnie jest zaskakująco dobra. ma wiele błędów, ale gra sie w nią przyjemnie.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc bardziej mi się podoba od świecąco-epicko-gumowego Gothica 3, który ciął się na moim kompie, jak dzikie emo. Fajnie, że do mojego ulubionego pisemka dołączyli taką fajną polską grę

Teraz niech dadzą Wieśka edycję rozszerzoną;pp ale zostawymy marzenia na potem
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Ja też zacząłem grać w Two Worlds dzięki cd-action. Gra zasakująco dobra choć na początku wydawała się denna. Zanim się do niej przekonałem to przeszła wiele instalacji i usuwania...Problem jest jeden- jak na początku nie znajdziesz jakiejś dobrej zbroi to daleko nie zajdziesz.....
Odpowiedz
Posiadam kod do Two worlds 2, East india, oraz Margorem ...wymienie za kod do "world of tanks" ..kod za kod zainteresowanych kontakt priv na @ ... ryssiek1991.20@o2.pl
Odpowiedz
zakupiłem i powiem tyle nie mogę grać przez sieć.. nie działa kod; / choć problem tkwi raczej w aktywacji która się nie pojawia.. opisałem temat może ktoś coś bd wiedział ?: /
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Two Worlds do nabycia w CD-Action - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...