Wymarzona kobieta

To masz pecha, bo wszystkie inne forum-baby lubią... Dopadniemy cię w ciemnej uliczce i nawet się nie zorientujesz, a zostaniesz pasywną lesbijką. Ha.

Kobieta powinna grzeszyć wszelką subtelnością i balansować na granicy dobrego smaku i braku wychowania. Wiem, że to trudne, ale ponoć wykonalne.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
W sumie, po zastanowieniu, podpisuję się pod słowami Des.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Vanita-młodzieńcze marzenia zostaw za sobą.


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
A ja kocham Des, czysta, nieskalana miloscia .
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Cóż odnoszę wrażenie, że temat o kobietach został zdominowany...no przez kobiety. Zdumiewające..

Odpowiedz
Taką to ja Ciebie też


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
To ja też ; D

Podobnie jak temat o mężczyznach Arkham xD .
Odpowiedz
Bo z tematu o kobietach facetów wyprosiły a w temacie o kobietach znalazły sobie tę małą homoseksualną furtkę przez którą mogą się udzielać..

Odpowiedz
Lesbijki... nigdy ich nie rozumiałem. Jakoś mnie to nie kręci Wiem, dziwny jestem.
Odpowiedz
Mamy zlozyc sluby milczenia w Waszym temacie? Nie ma sprawy. Milkne .
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Pewnie że są. Nie mówię że nie. xD
Odpowiedz
Mam dwa kobiece ideały: Favar i Aluch.
Fav daje mi grać na kompie i dostaje takich skoków emocji po pepsi, jak ja po flaszce, a Aluch pozwala mi spać u siebie w samych gaciach i ucieka od dziewczyny do mnie <3 Moje dwa ideały! Gdyby kobiety były takie jak oni, świat byłby lepszy.
I nie mówią: "Tak się nie powinno ubierać!" A także: "Zostaw tego szluga!", czy też: "Komiksy są dla dzieci!", albo "Długie włosy są niepoważne". Ponadto... Aluch potrafił docenić mój kunszt kulinarny i do dziś chwali sobie romantyczną kolację xD
Odpowiedz
A co mi tam, wypowiem się.

Ideał: Czarne (ciemne) krótkie włosy, miłe (świdrujące gdy jest zła) oczy, mniej niż 175cm wzrostu, niegruba ale waga powinna być w normie - całość powinna dobrze wyglądać. Lekko świrnięta, lubi kino, czytanie i ma nie lada wyobraźnie. Powinna lubić podróżowanie i jakiś spontaniczny wyskok(na przykład z samolotu). No i dobre poczucie humoru. Tyle ideał. Prawda jest taka że większość dziewczyn i kobiet mi się podoba. Wygląd jest mi raczej obojętny, byle całość się dobrze komponowała, a wiele kobiet to potrafi. Bardziej mnie interesuje wnętrze - naprawdę!
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz

Cytat

Shasfana i Atis wiem lizanie tyłka ale niewiem czemu ale mi się spodobały bez urazy dla pań wymienionych

Tak, to lizanie tyłka ;p

Cytat

Wygląd jest mi raczej obojętny, byle całość się dobrze komponowała, a wiele kobiet to potrafi. Bardziej mnie interesuje wnętrze - naprawdę!

Kogo nie zapytasz, to Ci odpowie, że interesuje go wnętrze - naprawdę!
Odpowiedz
Niby tak, ale mam taką przypadłość, że na ulicy nie dostrzegam ludzi - nie wiem czy zrozumiecie. Ogólnie rzecz biorąc nie zwracam uwagi na otoczenie. Z każdym rozmawiam na neutralnej zasadzie i potrafię powiedzieć, że jakaś dziewczyna mi się podoba dopiero po rozmowie i to zwykle którejś z kolei.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz

Cytat

Kogo nie zapytasz, to Ci odpowie, że interesuje go wnętrze - naprawdę!

Dobrze, że są wyjątki potwierdzające regułę ;] Sam nigdy nie rozumiałem tej hipokryzji. Czyżby wstyd za szowinistyczną naturę?

Cytat

mam taką przypadłość, że na ulicy nie dostrzegam ludzi

To wiele tracisz ;] No i dobrze by było zachować czujność. Nigdy nie wiadomo kiedy ktoś Ci "sprzeda kosę" w plecy ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Też nie zwracam uwagi na ludzie, z prostego faktu, że jeśli ktoś czegoś by chciał to mnie sam na mieścinie zaczepi.
Kosa w plecy Z ostatnimi otwartymi przykładami agresji wobec mojej osoby spotkałem się w gimnazjum. No ale nie o tym xD

Zwracam uwagę tylko na wnętrze... ale bzdura Jak jasna cholera bzdura xD

Co do typów kobiety... mhm. To bym musiał podawać na przykładzie pewnych jednostek, a ku zdziwieniu niektórych to pewnie bym nie wymienił tych najbardziej oczywistych, albo byście nie znali, to szkoda zachodu tak na dobrą sprawę.
Odpowiedz
Wnętrze naprawdę jest dla faceta ważniejsze od wyglądu. Już mówię dlaczego: otóż, może mu się podobać wiele typów urody, ale najczęściej tylko jeden charakter. Ale nie wnikajmy w to, bo to nie ma sensu.

Ogólnie lubię niskie, drobne dziewczyny (sam jestem wysoki i raczej postawny), o ciemnych włosach i najlepiej zielonych oczach. Ale nie pogardził bym i taką, co ma szerokie biodra i obfity biust, jeżeli matka natura odpowiednio wszystko skomponowała.

Jestem wrogiem feministek. Nie mam nic przeciwko, żeby kobiety głosowały, czy pracowały, ale nie możemy być wszędzie równi, bo jesteśmy różni. Jeżeli kobieta rozumie, że radykalne równouprawnienie działa na jej szkodę, ma plus. Drugi może dostać, jeżeli po mężczyźnie oczekuje wsparcia i pomocy, a także tego, że to on będzie głównym źródłem utrzymania, a ona ewentualnie dorabiać. Trzeciego dostanie, jeżeli jest gotowa szybko założyć rodzinę. Szybko, czyli przed trzydziestką. Czwarty, jeżeli będzie lubiła się śmiać, jeżeli uśmiech będzie jej stanem naturalnym. No i nie może mieć nałogów, no, chyba, że mowa o czekoladzie, to można negocjować.

Jak ktoś taką spotka, niech mnie uprzedzi.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← Karczma

Wymarzona kobieta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...