Wymarzona kobieta

Och, znów powiało mrokiem. xD

Li oczywiście że idziemy, mam nadzieję że nie będziesz mi robiła zbyt wielkiej konkurencji.
Zorg ; )
Odpowiedz
Aaaanyway. Mogę spytać takim lekkim offtopem: Co uważacie o wadze? Bo mnie się wybitnie nie podobają dziewczyny lżejsze ode mnie (ok 60 kilo), ot co. Za chude to, za drobne.
Odpowiedz
Po części zgadzam się. Za chude nie dobre, ale przy mojej wadze ewidentnie lepiej by były chudsze :] Akurat waga 50-60kg jest chyba optymalna...nie wiem co panie na to :]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Uhuhu, a to tylko rastamanki nosza dready? I pokaz mi chociazby jednego prawdziwego rastamana posrod forumowej spolecznosci wink.gif.
Nie uzywaj okreslenia, z ktorego uzytkowaniem, radzisz sobie bardzo przecietnie.

A ja radzę Ci UŻYWAĆ ale altu na klawiaturze - powiedział dyslektyk. A ze słowem Rastaman radzę sobie świetnie, więc mnie nie pouczaj, bo mogę Ci je wytłumaczyć dobitnie w jednym zdaniu.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz

Cytat

A ja radzę Ci UŻYWAĆ ale altu na klawiaturze - powiedział dyslektyk. A ze słowem Rastaman radzę sobie świetnie, więc mnie nie pouczaj, bo mogę Ci je wytłumaczyć dobitnie w jednym zdaniu.




Zapraszam na PW, jak masz ochote sie popluc.
___

Buka, podzielimy sie jakos , np. ja biore blade, a Ty te o sniadej karnacji Czy cos .
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Zorg - "rastaman" pisze się z małej litery, to nie mieszkaniec jakiejś egzotycznej "Rastamanii"

Chętnie się dowiem, co masz do powiedzenia w jednym zdaniu - zaciekawiłeś mnie, koteczku mój Ty puszysty;)

Ps. Niedawno słyszałem, że jedzenie danonków jest bardzo "nie-rasta" - musisz coś z tym zrobić
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz

Cytat

biggrin.gif

Zapraszam na PW, jak masz ochote sie popluc.


Nie zamierzam - ja człowiek pokoju jestem tylko czasami potrafię pojechać. Pokój.

Cytat

Zorg - "rastaman" pisze się z małej litery, to nie mieszkaniec jakiejś egzotycznej "Rastamanii" wink.gif


Tutaj mnie zabiłeś - mam nadzieję, że to sarkazm . A piszę z dużej litery, bo taki mój zwyczaj, że dla mnie to coś więcej i mam do tego większy szacunek - nie chodzi tu o jakieś zasady.

Cytat

Chętnie się dowiem, co masz do powiedzenia w jednym zdaniu - zaciekawiłeś mnie, koteczku mój Ty puszysty;)

Rastaman jednym zdaniem to ktoś kto się nim czuje - po prostu - nie znajdziesz na to lepszej definicji.

Cytat

Ps. Niedawno słyszałem, że jedzenie danonków jest bardzo "nie-rasta" - musisz coś z tym zrobić

Masz coś do Danonków?!

P.S. - Sorry za OT

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
* Wpada z toporem * Kto się sra do PBH?! Idealna kobieta? Chyba takiej nie ma. Są tylko bliższe i dalsze idaełów stworzonych przez masowy przekaz. Dziś widziałem cudowną panią w aptece. ( Jeśli grasz na fae, udzielasz się na gameexe tak napisz, to ja ten kolo z zarostem, w beżowym płaszczu i z wielkim plecakiem na plecach. ) Po drodze widziałem piękną brunetkę. Grunt to osoba z którą będzie nam dobrze, nie będzie darła japy całe dnie, która pocieszy, skarci mądrze itd. Co do wyglądu? Charlize Theron.
Lubię placki. Schabowe najlepsze.
Odpowiedz
Ależ wy nudni jesteście xP

Też mam ideał kobiety, w końcu ci, co mnie bliżej znają, wiedzą o moich czasowych ciągotach do obu płci na raz.

Niska, słusznej wagi, choć bez przesady, o twarzy dziecka i przenikliwych oczach, z chłodnym uśmiechem i jeszcze chłodniejszym usposobieniem. Taka, która potrafi połączyć w swoim zachowaniu bycie dziwką z byciem damą. Z pozoru pozbawiona większych oznak intelektu, małomówna, zaskakująca wszystkich wokół swą szczelnie skrywaną erudycją. Obserwatorka, która kopci jak smok, klnie jak szewc i całuje jakby jutra miało nie być.


Panowie, trochę głębi. Na razie tylko Favara ideał faktycznie zrozumiałam, bo inne są zupełnie niekonkretne i z niczym mi się nie kojarzą xD A jak wyczytałam, że Rihanna jest czyimś ideałem, to musiałam sobie kilkanaście razy powtórzyć, że ulubiony typ urody to kwestia gustu i nie powinno się tegoż gustu krytykować.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Ale ma za to ten swój boski szlafrok xD


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz

Cytat

Panowie, trochę głębi. Na razie tylko Favara ideał faktycznie zrozumiałam, bo inne są zupełnie niekonkretne i z niczym mi się nie kojarzą xD


Taaa, to właśnie nazywa się "męska niemoc" przebicia swoich odczuć z środka ;] Chyba o ideałach kobiet najlepiej rozmawiać z facetami...I to najlepiej po kilku głębszych :]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Aaaanyway. Mogę spytać takim lekkim offtopem: Co uważacie o wadze? Bo mnie się wybitnie nie podobają dziewczyny lżejsze ode mnie (ok 60 kilo), ot co. Za chude to, za drobne.


Spadaj ;p

Ale jesteś jednym z nielicznych, który przyznał, że lubi większe kobiety od siebie Chyba, że znów coś źle zrozumiałam, tudzież przeczytałam

Ideałów nie ma. Kwestia gustu. Mnie się też podobają kobiety i nawet się czasem za nimi oglądam na ulicy
Odpowiedz
Ja po prostu chudy jestem, większe kobiety są dość powszechne Ale i tak trafiłaś w sedno: Dla mnie waga nie ma większego znaczenia. Owszem, jest to element urody ale dość mało istotny i właściwie każda dziewczyna w przedziale 50-90 kilo może być dla mnie atrakcyjna (może, ale nie musi. jest tysiąc sto różnych czynników jakie należy wziąć pod uwagę).
Nigdy nie rozumiałem trendu "im chudsza tym lepsza".
Odpowiedz
Moim ideałem mężczyzny jest Favar, bo twierdzi, że nie lubi trendów na chudość xD No dobra, to nie ten temat...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
To jest tu jakaś dziewczyna, która nie lubi innych dziewczyn?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Fajnie, macie własną kadrę biseksualistek.

Mój ideału kiedyś nawet tu pisał, ale to było dawno, dawno. Dzisiaj już mnie pewnie nawet nie pamięta.
Ryże wiedźmy z papierosem w dłoni i drapieżno-prześmiewczym wyrazem oczu. Mrauk.
Odpowiedz
Ja nie lubię dziewczyn, tzn nie mam ideału kobiety, o.


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Hmmm może to głupio zabrzmi ale moim ideałem kobiety tutaj z forum są dwie dziewczyny Shasfana i Atis wiem lizanie tyłka ale niewiem czemu ale mi się spodobały bez urazy dla pań wymienionych


Dziękuje bardzo Yukari za sygnę
Odpowiedz
← Karczma

Wymarzona kobieta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...