[Diablo] [Diablo III] Większa skrzynka w Diablo III?


Fanom obu części Diablo nie trzeba wyjaśniać, jak niezwykle denerwujący był ciągły brak miejsca w skrzynce na przedmioty. Bashiok, Community Manager w Blizzardzie, odpowiedział na jedno ważne pytanie – czy będzie więcej miejsca na przedmioty w Diablo III?

"Nie sądzę, że kiedykolwiek będzie wystarczająco miejsca by powstrzymać niektórych graczy przed zrzucaniem przedmiotów na muły. To się i tak stanie. Tworzenie większej ilości miejsca, tak samo jak posiadanie dróg by prosto i bezpiecznie przenosić przedmioty z i do gracza są na pewno naszymi pierwszorzędnymi celami."

Istotnie, miejsca nigdy dość, niemniej informacje z Blizzarda są jak do tej pory pomyślne dla graczy.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jeśli nawet nie więcej miejsca, to przydałaby się opcja obracania przedmiotów w ekwipunku tak, żeby nie trzeba było zostawiać długiego miecza, kiedy w plecaku są 4 miejsca ale w poziomie zamiast w pionie i nie da się już nic wyrzucić. I zawsze zastanawia mnie dlaczego w niemal wszystkich rpg i h&s jak Diablo postać ma tylko dwa pierścienie. Przecież palców jest 10, więc mogłyby być przynajmniej 4 ;p
Odpowiedz
Ja dodatkowo chciałbym, aby mały plecak miał także nasz najemnik, np. na mikstury. Jak wiemy pasa nie miał, sam się nie uzdrawiał w sensie korzystania z mikstur, więc to by nieco pomogło. Poza tym takie rozwiązanie oznacza więcej miejsca dla nas ;P
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Generalnie przydałoby się pełne wyposażania najemnika, bo zawsze mnie śmiech brał, że wielki mięśniak który towarzyszy mi w zabijaniu demonów z piekła biega bez butów
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Diablo III] Większa skrzynka w Diablo III? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...