Blizzard

Prosze wypowiadać sie tu na temat Blizzarda. Ja uważam, że to obecnie najlepsza firma na rynku [świadczy o tym najwyższa sprzedaż ich gier] Napiszcie także jaka gra od nich podobała ci się najbardziej [mi Warcraft 3: The Frozen Throne]
Odpowiedz
Robiły ci się dwa takie same tematy hiehiehie. A co do temtu, to może i jest najelszy, a W3 i W3:FT są świetne I Raczej to one wymiatają i dzieki nim mają taką sprzedarz
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jak dla mnie oidibały mi sie wszystkie Warcrafty, od I do III:FT
Blizzard wie co robić
Odpowiedz
No Diablo to jest dla mnie jedna z najlepszych gier, stworzona przez Blizzard
Odpowiedz
<_< Diablo mi sie nie podoba (to przez ten gatunek...) Ale WI - WIII:FT podiły wszystkie gry jakie dotąd widziałem - a widziałem niemało
Odpowiedz
Mnie tam Diablo nie przeszkadza Ale i tak DIablo odniosło duuuuży sukces
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja uwielbiam Diablo, jedna z moich ulubionych gier i wg mnie najlepsza gra blizzarda
Odpowiedz
To jest włąsnie to co udało się stwarzyć Blizzardowi i zyskać nim wielkie bogactwa i sławę
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A ja musze powiedzieć że nigdy w gry bllizarda (oprócz diablo 2 fajne było) nie grałem więc nie wiem
Odpowiedz
no Warcrafty są świetne, keepery również.
Co do diablo, nie jest może zła, ale nie lubie czegoś takiego. Niektóre potwory co prawda robią wrażenie (np Duriel ) ale taki jakiś klimat tej gry.. nie pasuje mi ..
Odpowiedz
ALe chcesz czy nie Diablo jest cholernie popularne i prawie każdy grał (a czy nie lubi lub lubi to nie ważne, ważne że grał) i na mutli jest duuuuzo graczy i serverów
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Blizzard jest świetny. Za najlepsze ich grę uważam WII i WIII. DiabloII, Diblo, FT i WI też są niczego sobie .
Odpowiedz
Mnie sie diablo autentycznie nie podoba, ponieważ jest jakieś takie... ZRYTE. Nie wiem czemu, ale jakoś na takie wygląda...
----------------
Vampirku, JA nie grałem w Diablo
Odpowiedz
Jeśli ktoś chciałby ze mną pograć na necie w diablo II lord of destruction to prosze na gg 1172687
Odpowiedz
Jak nie grałęś, to skąd bierzesz swoją opinię <_< A zryte? nie wiem co w rzeźni może być zrypane, latasz zabijesz i robisz questy nic do zrypania
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
jakto ktos powiedzial - "czego sie blizzard dotknie staje sie złotem" i to prawda , w pewnym sensie
Odpowiedz

Cytat

Jak nie grałęś, to skąd bierzesz swoją opinię  A zryte? nie wiem co w rzeźni może być zrypane, latasz zabijesz i robisz questy nic do zrypania 


Wystarczy że widziałem u qmpla... LOL A poza tym nie lubię siekanek

A z tobą qrnik się w pełni zgadzam - Warcafty odniosły sukces, Diablo odniosło sukces, i wszystko gra
Odpowiedz
to nawet nie mój text , tylko gdzieś słyszałem/czytałem i wiem , że słuszny , ale rsiekanki mogą być , byle nie diablo
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Blizzard - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...