[D&D] Najpotęzniejsze postacie

Naszło mnie ostatnio taki pytanie: Jakich jest pięć najpotężniejszych postaci w krainie faerunu. Pominąć należy bogów i bestie. Mam na myśli wszystkie elministery, Drizzty itp. Takie top five. Czy jest ktoś wystarczająco doświadczony aby mi odpowiedzieć?

Na pewno na liście byliby elminister i shass tam, ale nie wiem na jakich pozycjach D&Dowe nerdy, pomóżcie.
Odpowiedz
Eh, wiec Drizzt się tu nie znajdzie, tak naprawdę żaden z niego koks, jak dla mnie. Ja obstawiam byłego przywódcę Zentharimów (zapomniałem imienia), a reszta to pewnie jacyś wybrańcy Mystry.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Wszyscy Wybrańcy Mystry, oraz twórcy Twierdzy Zenthill
Odpowiedz
Czyyyyli?
Odpowiedz
E-e. Ja bym tu postawił Elminstera, Khelbena (w Opisie Świata są ich staty) i Lorda Shuruppaka (Wojownik 20/ Łotrzyk 3/ Czarodziej 7).
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia sob, 17 sty 2009 - 13:41 napisał

Eh, wiec Drizzt się tu nie znajdzie, tak naprawdę żaden z niego koks, jak dla mnie. Ja obstawiam byłego przywódcę Zentharimów (zapomniałem imienia), a reszta to pewnie jacyś wybrańcy Mystry.



Fzoul Chembryl


Ja bym dodał do niego

Telamont Tanthul - Arcyksiaże Pomroków.


Tych dwóch razem z swoimi armiami mogli by roznieść cały Faerun.

[size=16]
Gdy Dorośniesz Synu Mój,
Całą Wisłę Weź Na Chu*,
Skurw**** Stadion Spal,
Niech Te Kur** Mają Bal...
[/size]
Odpowiedz
Dziwne, że zapominacie o kimś, kto życie ma już za sobą. Licz z czasów Netherilu, Larloch. Jego statystyki są w ZK: OŚ oraz Władcach Mroku. Nie sądzę, by wymienieni wyżej byli w stanie go pokonać. Może stareńki Elminster, ale kto go tam wie
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dobra, teraz ciekawsza część: Kolejność...
Kto mi ułozy w kolejności: Larloch, Telamont Tanthul, Fzoul Chembryl, Elminster, Khelben, Lord Shuruppak, shass tam i (tu dodam coś od siebie) Daurgothoth (drakolisz, wiec nieco naginam zasadę, ale ten smociek jest ostroooo przepakowany)
Odpowiedz
Przydałyby się chociaż poziomy Larlocha i Tanthula, bo resztę w miarę znam. A, Courun, gdyby Shuruppak miał nadal status Wybrańca Gilgeama, to pewnie i Larlocha, i Elminstera nieźle by uciorał
Odpowiedz
Gdyby miał... ale nie ma

Larloch
Mężczyzna człowiek licz Czar20/Ep12

Telamont Tanthul
Mężczyzna pomrok Czar 20/ Acm5/Aci10

Źródło: Władcy Mroku, WotC
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja też bym obstawiał Larlocha na pierwszym miejscu. Jednak tak dawno "nie żyjąca" postać, która nadal ma się dobrze i jest koksowata rządzi pod wszelakimi aspektami


Mina mu zrzedła, bo nie jadł budyniu! Ciebie też to czeka!

Odpowiedz
Ioulaum był bez wątpienia drugim z najpotężniejszych śmiertelników.
I Miejsce: Karsus, głupi cieć którego chore ambicje zniszczyły najpiękniejsze Imperium w historii Torilu
Odpowiedz
Ioulaum pochodzi chyba ze starszych edycji D&D, gdzie byle dowódca konnicy Narfell miał bodajże 40 lvl łowcy.
Odpowiedz
Nie, nie pochodzi. Jest od dawna martwy ale wg wszystkich źródeł jest drugim z kolei najpotężniejszym śmiertelnikiem, który nie miał choćby pierwszego stopnia boskości.

AD&D było pokręcone.
Odpowiedz

Cytat

Jego statystyki są w ZK: OŚ oraz Władcach Mroku. Nie sądzę, by wymienieni wyżej byli w stanie go pokonać. Może stareńki Elminster, ale kto go tam wie wink.gif


A Halaster Czarny Płaszcz? Ten to dopiero jest przypakowany... Jakby wylazł z Podgórza, to bój się świecie.


Odpowiedz
No właśnie nie. Halaster największą moc ma właśnie w Podgórzu. Cóż... Gdy Elminster podczas obrony Cienistej Doliny przed Książętami Cieni wskoczył do wyrwy i trafił do Piekła Mystra uczyniła Halastera swym wybrańcem i wysłała go by uratował Elma... Oczywiście potem musiała wysłać Simbul by wyciągnęła stamtąd zadki obu Arcymagów.
Odpowiedz
A Lord Nasher Alagondar? Ponoć był najsilniejszym wojownikiem.
Odpowiedz
Z mechanicznego punktu widzenia w edycji 3.5 Nasher ma Wjk7/Ryw4Tyra, czyli jest relatywnie słaby.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Był jakiś uber-tró lisz... nie pamiętam imienia, Vecna bodajże. Dobra, może został bogiem...ale kiedyś nim nie był. "D&Dowe Nerdy" co sądzicie o Vecnie?
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Vecna to już Greyhawk Miruś.
Odpowiedz
← Ogólnie

Najpotęzniejsze postacie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...