[Sacred] Grafa

Jak oceniacie grafike w sacredzie w skali od 0--10
Odpowiedz
Zależy od zoomu Czyli przybliżenia, gram na tym średnim i mogę dać 7/10
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
8/10 w pełnych detalach i takich tam
Odpowiedz
Grafika jest bardzo ładna ale w związku z tym, że tła są rysowane, nie jest zbyt wydajna. Zasługuje na 7/10. Tak jak, już mówił Vampire Lord gdy skorzystamy z opcji zoomu, ustawimy na możliwie najbliższą kamerę ujrzymy wtedy wszystkie zniekształcenia i minusy oprawy graficznej. Piksele po prostu wychodzą wtedy na wierzch. Systuacje ratują jedynie trójwymiarowe, naprawdę śiczne wykonane z dbałością o najmniejsze detale modele postaci.
Odpowiedz
Blejd , jakas nagroda dla Ciebie za powiedzenie tak jak jest w 101% !!
Odpowiedz
zgadzam sie z blejdem w 200 procentach ale ja zawsze gram na prawie najmniejszym zoomie bo widac przeciwników z daleka
Odpowiedz
ja w demku grałem na średnim zoomie , w pełnej nie wiem ajk zagram
Odpowiedz
W sumie to grafa jak dla mnie zasługuje na 6,5 może 7 na 10.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
ja dałbym 6.5/10, a gram na średnim zoomie
Odpowiedz
Raczej średniawa. Myślę, że 5/10. Ale i tak bardzo lubię tą grę
Odpowiedz
Ja na średnim gram i daje na 7/10 a na najbliższym 5.5/10
Odpowiedz
Ja dam 7/10. Jeśli chodzi o zoom to owszem, wygodniej grać na oddalonym. Jeżeli jednak macie słabszą maszynę (tak jak ja ) to musicie niestety kamerę przybliżyć co wiąże się z wizualnym pogorszeniem grafy.


Odpowiedz
Co do grafiki ja tam daje 8 /10 grafiki naprawdę nie jest zła no ale rzeczywiście na maks zoomie to wszystko oprócz postaci wygląda pikselowato ja gram na średnim chociaż dla mej "maszyny" jest to duży wysiłek ale gra jest warta zainwestowania paru groszy . I "kilku" godzin dziennie jak. ja pożyczyłem ta grę jak sie dosiadłem to juz nie odszedłem do 5 rano a zaczełem grac o 18
Odpowiedz
Też myślę, że 8/10.
Bo ogólnie grafika jest dobra, postacie są bardzo ładne, ale tła już nie, na na przyblizeniu wygląda okropnie .
Dlatego gram na średnim .


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Grafa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...