[F2] Amunicja do M72 Gauss rifle

Witam! Mam pytanie: gdzie zdobyć amunicję do M72 Gauss rifle? Kaliber 2mm EC. Wiem, że wiele osób używa tej broni, ja też chcę ale za mało amunicji jest do niej. Ktoś wie? A może znacie jakieś "nielegalne" sztuczki z amunicją? Mam v.1.02.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
San Francisco. Odwiedzasz kupców, wychodzisz poza miasto, kręcisz się trochę po okolicy i wracasz. Przedmioty w asortymencie zmieniają się losowo, więc kilka takich wycieczek i na pewno nazbierasz wystarczająco dużo amunicji. Można próbować w innych miastach, ale akurat San Fran jest pod tym względem najlepsze. Tak samo kupisz duże ilości np. micro fusion cells, które służą za paliwo do samochodu, a które również ciężko zdobyć.
Odpowiedz
Czasami w NCR u kupca w namiocie przy wyjściu zdarzają sie pociski do M72. Tam jest o tyle ciekawie, że nie trzeba za nie płacić Wystarczy nominalny skill Sneak oraz Steal. Metoda następująca - Save game, okradamy jedną półkę(w razie niepowodzenia Load i kolejne podejście). I tak dalej. Opłaca się taki handelek, ponieważ kupiec posiada amunicję do Bozara, paliwo do samochodu, ammo do megafista czy Rippera
Odpowiedz
← Fallout

Amunicja do M72 Gauss rifle - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...