Doom 3

gram w doom 3 jeszcze jestem nie daleko ale jak jakiś potwór wyskoczy to po nocach spać się nie da jak ktoś ma tą gre to mozna pogadać
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
polecam FC , wole niz doom'a3 ale powiem jedno - nareszcie jest , choc juz mi sie odechcialo czekac czekam na hl 2
Odpowiedz
Ja mam Dooma 3 i czekam na spolszczenie, we Wrześniu ma być. Po angielsku troche głupio się gra bo nie wszystko rozumiem.
Odpowiedz
Grałem ktrótką chwilkę, o to nie umnie bo by mi nie poszło Ponoć gra mocno przereklamowana, jako że grałem chwilkę trudno mi powiedziec, ale myślę żę spokojnie(w sesnsie ale szit grać się nie da itp.) można w nią pograć, no a tochę strachu nie zaszkodzi, qumel musiał dać sobie GOD'a aby nie posikać się ze strachu
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
własnie , dobre słowo - przereklamowana . a wymagania nie robią na mnie wrażenia
Odpowiedz
A na mnie jak najbardziej Gra ma naprawdę spore wymagania, i nie mów że grasz na grafie 1280x920 z full detalami :ph34r:
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
właśnie jak ktoś ma słabego kompa ...nie polecam gra będzie chodziła jak poszczególne klatki wyciete z filmu
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
oczywiście ze tak nie powiem bo nie gram prawie wcale:P ale nie na max. tylko i tak dużo właczam a wymagania nie robią wrażenia bo : mam szybszy znacznie komp , więc czemu mają ?
Odpowiedz
nawet fajny FPP tylko strach w niego grać
Odpowiedz
Doom 3 nie jest aż tak straszny :] Swoją drogą, kiedyś tak czekałem na tą grę, a jak już wyszła to okazało się że jest średnia (jak dla mnie). Już bardziej wciągnęły mnie Doom 1 i 2
Odpowiedz
Doom3 dawno nie grałem, utkwiłem tuż przed piekłem, ale gra była zarąbista nigdy nie zapomnę jak wędruje sobie (ledwo odszukałem naukowca) z latarką i wyskoczył Imp a ja ze strachu leje go latarką


Odpowiedz
Gra jest dobra ale tyko na krótki czas. Z początku czuje się strach, a później to już przed każdym pomieszczeniem - przeładuj+save. Po kilku mapach już wie się kiedy ma być gorąco - gra na 1raz.

Lepiej pÓźniej sprawdź pisownie - Tokar

Ok-już poprawiłem

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Ta gra jest bardziej wkurzająca i nudna niż straszna, tyle powiem, chociaż czasam mogą się zdarzyć momenty, gdzie się możemy przestraszyć, ale niestety nie jest ich wiele.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Cytat

Ta gra jest bardziej wkurzająca i nudna niż straszna, tyle powiem, chociaż czasam mogą się zdarzyć momenty, gdzie się możemy przestraszyć, ale niestety nie jest ich wiele.


Taaa? Ciekawe dlaczego? Grając na god-mode to może być owszem, ale tylko nudna. Nie bardzo rozumiem, co jest w niej wkurzającego? Prosiłbym o uzasadnienie ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Taaa? Ciekawe dlaczego? Grając na god-mode to może być owszem, ale tylko nudna. Nie bardzo rozumiem, co jest w niej wkurzającego? Prosiłbym o uzasadnienie ;]

Chyba chodziło mu o to, że co pomieszczenie: przeładowanie-zaczajenie się-"chwila grozy"-strzał-kolejny potwór zabity - i tak przez znaczną część gry.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ^ZORG dnia czw, 15 sty 2009 - 20:12 napisał

Chyba chodziło mu o to, że co pomieszczenie: przeładowanie-zaczajenie się-"chwila grozy"-strzał-kolejny potwór zabity - i tak przez znaczną część gry.


Szczerze mówiąc, to od takich gier czegoś takiego się można spodziewać. To nie ma być sieczka w stylu Postala, prawda?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Szczerze mówiąc, to od takich gier czegoś takiego się można spodziewać. To nie ma być sieczka w stylu Postala, prawda?


No i to właśnie nudzi - prosta wada której raczej nie usuniesz z serii Doom'ów i nie tylko. Lepszy przykład to byłby Painkiller - tam jest sieczka... ale gra - także ilniowa .

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz

Cytat

No i to właśnie nudzi - prosta wada której raczej nie usuniesz z serii Doom'ów i nie tylko.


Z serii Doom'ów? Nie zgodzę się! Wcześniejsze Doom'y to wszakże sieczka nudna. Tutaj mamy sporo elementów, że się podskakuje, a krew szybciej krąży. Doom 3 jest pod kilkoma względami inny od poprzedników. Ponadto, to nie RPG i w FPS'ach raczej zakłada się liniowość. Choć z tego co pamiętam Doom 3 liniowy nie był. W pewnym momencie przecież można było wybrać czy się chce pomóc Marines czy naukowcowi (czy komuś, nie pamiętam dokładnie), który ostrzega nas, aby zaraza się nie rozprzestrzeniła na Ziemię.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Doom 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...