[NWN2] Zmiana charakteru

Mam problem, troche za bardzo zapędziłem się w ratowaniu ludzi i mój druid dostał charakter praworządny dobry, czy jest jakiś sposób na szybkie zbicie tego (już dwa poziomy nie mogę lvl'ować) właśnie zaczełem questa z posągami (stoje na początku mapki), ewentualnie może ktoś wie czy są na to kody, lub jak edytować save'a?
Odpowiedz
Przez cały drugi akt starałem się zchamieć, ale właśnie zaczął się akt 3 a ja jestem wciąż P-D ( i mam 13 lvl ) wie ktoś jak edytować save'a (żeby zmienić charakter)?
Odpowiedz
Po prostu kod wpisz, na zmianę charakteru do dwójki są. Uruchamiasz debug mode na 1 i wklepujesz któryś z:
1 pkt w stronę:
Złego: rs ga_alignment(-1,0)
Dobrego: rs ga_alignment(1,0)
Chaotycznego: rs ga_alignment(-1,1)
Praworządnego: rs ga_alignment(1,1)

Powinno działać, chociaż osobiście nie sprawdzałem. Ew. poszukaj czegoś pokrewnego do Leto tyle, że do NWN2. Leto było do edycji różnych plików(w tym zapisów gry) z NWN1.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Dz za kody, ale zaczełem gre od nowa (już koniec 1 rozdziału jestem) i tera ostro pilnuje charakteru.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Zmiana charakteru - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...