[GII] Miecze

No właśnie ciekawe jakie bronie wolicie używwać tych szybkich czyli jdnoręcznych czy może poteżniejszych dwuręcznych?

Ja proferuje bronie dwuręczne
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
ja wole jednoręczne Zawsze wolałem je i bede wolał, heheh ;]
Ja lubie różne, ale chyba bardziej bronie jednoręczne chociaż topory... Lubie te i te, zależy jaka gra i zależy kim gram.
łowcą dwu, palem jedno , a magiem oba typy
Paladynem używałem jednorędznej, a Łówcą dwuręcznej. Zdecydowanie wolę tę drugą.
Ja jednoręczną bo jestem paladynem.
Ja preferuję dwuręczki, paladyn - Święty Kat, Łowca - CMOnS, mag onia - uderzenie burzy (czy jakos tak). Głównie dlatego, że dwureczki są potężniejsze
Ja wole jednoręczne bo lepiej wyglądają kiedy Bezimienny ma ją odłożoną, bo nie wcina się aż tak w pancerz.
ja tam wole jednoręczne i zawsze wolałem.
frank ale jednoręczne zadają szybsze ciosy im łdniej wyglądają jeszcze na mistrzu jednoręcznych AHHHHHH
ja zawsze kożystałem z broni dwurecznej chociaz na poziomie adepta cieniasko walka wygląda. Dopiero na poziomie mistrza wszystko jakieś ładniejsze. Ale generalnie zawsze konczyłem gre z każdym typem broni na poziomie mistrza, co jest bardzo pożyteczne. Gdy znajdywałem jakiegoś jednoręczniaka lepszego od mojego aktualnego dwuręczniaka (to sie zdarza, naprawde ) to sie przerzucałem na bron jednoręczna i odwrotnie. Potem już jednak nie był otakich sytuacji więc tylko dwuręczny. Ale oba typy broni są fajne...
Ja tez walcze jedynie dworecznymi pozniej bo na poczatku oczywiscie jednoreczne ida w ruc
jednoręczne widze że jest ruuullleezzz ja też wole jednoręczne są klimatyczne mają swoją moc chociarz nie które są słabe.
hhmm ja wole dwureczne ale moja ulubiona broń to Gniew Innosa
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Ja zdecydowanie wolę miecze dwuręczne ponieważ są potężniejsze od mieczy jednoręcznych.
Ja wolę miecze dwuręczne. Co prawda miecze jednoręczne są szybsze, ale dwuręczniaki są potężniejsze...


Tonari no Totoro!
A ja raczej wole miecze jednoręczne ,gdyż są szybsze może i zadają mniejsze obrażenia ale zadają ich wiele a co do broni dwuręcznych zadają większe obrażenia ale o wiele wolniej
Ma osoba proferuje broń jednoręczną ma mniejsze wymagania(dobre na początek). Ciosy wykonywane nią są według mnie bardziej efektowne i płynne a najważniejsze bzrdzo mi się podoba noszenie jej i wyciąganie jej bo nasz bezimienny płynnie przechodzi z normalnej pozy wyprostowanej do pozy bojowej.
Ja używałem w GI zawsze na końcu mieczy dwuręcznych, w GII także, natomiast w NK gram magiem ognia i skłaniam się ku mieczom jednoręcznym. Niektóre mają większe obrażenia od dwu-, a mają mniejsze wymagania.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ja trenuje wszystkie bronie do 60% w walce a potem to co jakis czas moze dodam do czegos a tak to uzywam najlepszej jakom w damym momecie mam
← Gothic
Wczytywanie...