Sesja Neuroshimy

Sprawa jest już w sumie załatwiona.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
W sumie tak - aktualnie oczekuję na utworzenie forum.
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Co z tą sesją?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja nie wiem. PM-ka do Strażnika wysłana, no chyba że coś mi nawaliło.
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Odkurzam i się pytam. Czy jest przewidywana na najbliższy czas jakaś nowa sesja w neuro?
Odpowiedz
Mógłbym poprowadzić.
Odpowiedz
Sesja Neuroshimy się ciągnie, ale trochę się zakurzyła i trzeba tam posprzątać. Pytajcie Massina, czy możecie zagrać. Ty Fav też tam grasz, gwoli przypomnienia.
Odpowiedz
To ja się od razu piszę i postuluję - niech to będzie rdza
Odpowiedz
A ja postuluję, żebyś najpierw napisał do Massina, już tam jest miejsce na krzyki, żale i postulaty.
Odpowiedz
Kurde, jak to jest, że chwilę mnie nie ma i od razu dzieje się coś ciekawego Wszyscy zainteresowani - moje gg 10145561. Pisać, najlepiej od razu z konceptem postaci. Postaram się jakoś was wkręcić.
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Ja już napisałem w sesji, kto forum odwiedza regularnie powinien też odpisać, trzeba się w końcu ruszyć, z nieobecnymi proponowałbym się skontaktować, ja nie mam kontaktu z nimi. Może ich postaciami posteruje MG? Ale to już on zadecyduje i ew. nieobecni.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Sprawa powyższa się rozwiązała, posłałem do wszystkich na gg przypomnienia
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Sesja Neuroshimy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...