[GII:NK] Kiedy wyjdzie Noc Kruka

No kiedy?

W tym Roku (10 głosów [76.92%])
W 2005? (1 głos [7.69%])
Wogóle (2 głosy [15.38%])
Zobaczymy jacy jesteśmy zdesperowani!!!!
Oczywiście ,że w tym roku!!. Chyba ,że cd projekt spierdszieli znowu!!
Zgadzam się :angry: niech no cd-project znowu coś spierniczy to nie ręczę za siebie :angry:
W tym roku wyjdzie bo raczej aż tak nie będą tego przekładać.
Nic nie widomo to cd projekt.......ach....bez komentarza.
teraz Was wkurze , uwaga ... nk bedzie na świeta ! serio , zobaczycie ! bo to tak - walczą o licencje , ok . ale jak ją mają psią i przekładają ost. na 15lipca . ale potem se myslą - a co jak znowu opóźnimy ? e ? co bedzie ? zobaczymy . odkładają . daje to czego chcieli - bulwersacje . ok . znowu . teraz znowu 2 reklama w cda , ok . i ludzie sie cieszą , mają cda , gre i zamawiają , bo jest dostepna na koncu pisma reklama i numer tel. ok . a jak jest duzo ludu to opóźnią - bedzie wiecej , ba , jeszcze sie wygłodzi , to strategia , nie widzicie tego ?!?!?!?!
Ale tym samy ludzi zniechęceją. I dlatego ta strategia jest niedopracowana. :angry:
zalezy - jaki ludzi wygłodzą to wszystko kupią na co tyle czekali , a czy Ty np. terazbyś nie kupił nk jakby było ? bo Ja bym kupił
Jakby było po 100? nigdy. Zresztą nie czekam już tak bardzo na NK. Gdybym nie był fanem gothica, najpewniej w ogóle bym nie kupił.
Raczej w tym roku, a jesli nie to będzie to czysty SKANDAL!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
jatam weim że wyjdzie 16 sierpnia w URODZINY CHESTERA. :ph34r:
pomyłka 26 gafa pomyliłem sie.


Cobr@, mała uwaga, nie pisz post pod postem używaj EDYTUJ, taka dobra rada (i za darmo! )-Vampire
kosztować będzie 89zł okołó(wybaczcie jak sę pomyliłem <_< ).
mozesz miec racje Rafi , a co do COBR@'y , wybacz mu Vampir , ja tez nie edytowałem na początku <_< ale bedzie na Swieta zobaczycie
kosztowac bedzie 69 a mozna juz zamawiac ale nei pamietam adresu do sklepu i wtedy cena to 59. a bedzie w pazdzierniku
nikt nie wei kiedy to będzie hehe ja też chyba nie
Chyba nawet PiBy i JoWood nie wiedzą...
A raczej Cd-Project
Podajcie www Cd-Projecta
bedzie na Swieta <_< zobaczycie . a jak zamowicie to poczekacie , ja tak raz zrobilem i czeeekaaaaleeemmm dluuugooo <_< a co do strony to chyba http;//www.cdprojekt.info czy jakos tak
59 zl jestescie nieswierzy
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
tak czy siak to niewygórowana cena , jak na cos na co sie tyle czeka <_<
← Gothic
Wczytywanie...