[GIII] Kontynent

A może będzie można wybrać postać (to chyba niemożliwe).
Ja nadal obstawiam przy swoim, że bedzie tak, że w późniejszych etapach bedziemy zachodzic coraz dalej.
według mnie będzie tak jak w moorowindzieza duza mapa az za duza
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Sie wtrace ta mapa zostala wykoanna przez fana a nie przerz PB wiec nie sugerujcie sie wymiarami swiata na niej przedstawionego.
fana ? a wyglądała tak prawdziwie ...
a miało byc tak pięknie nie qurnik? Ale fan sie postarał i omal uwieżyłem że to prawdziwa mapka... Może PB wypuści swoją kiedyś... Encyklopedie sie by uzupełniło
Eeeeee, faktycznie uwierzyłem że prawdziwa... A jednak nie.. Szkoda. Ale na prawdziwą wygląda
No to pewnie znów wcisną malutką mapke jak khorinis i napiszą, że reszta kontynentu zatopiła sie;P
buehehe, dobre...
Pokażą coś a la Khorinis i reszta wyparowała, Beliar rzucił czar I Beliar RULEZ!!
Ekhm nie zrozumieliscie mnie to jest mapa wykonana przezz fana ale ten fan sobie jej nie wymyslil musial ja oprzec na jakis wiadomosciach ktore wyciekly z PB. Ale pewne jest ze gra nie bedzie sie to czcyc na calej tej mapie tylko na jej czesci. Po prostu nie jest jeszce wiadome jak kontynent bedzie wygladac, mozliwe ze PB (moje inicjaly ) nawet jeszce nei jest w 100% pewne jakiej wielkosci i ksztaltu bedzie Myrtana. Przegladalem strone na ktorej to wlasnie byla ta mapa i tam sa tez inne mapki wykonane przerz fanow o zupelnie innym ksztalcie i wielkosci. Wszytsko okaze sie gdy GIII zawita w naszych kompach.
pewnie masz racje Gamec
ja tez w pełni zgadzam sie z gameciem i nawet jeśli ta mapa by była w odpowiedniej skali (khorinis do reszty) to i tak jeden obszar to nie wyobrazalnie więcej niz w GII
w zyciu dochodzą do czegoś Ci , którzy chcą dużo - ja chcę cały kontynent !
jak chcesz cały kontynent to znaczy ze chcesz długo czekać jak na NK trzeba czekać tyle to ciekaw jestem ile trzeba będzie czekać na G3
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
do 2006 roku pewnie - 2 latka
nie krakajmy
ja mówie co mysle , a to akurat mi sie zdaje ze mam racje bo kiedy ? 2005 ? moze w niemczech
bnom moze a w polsce to kiedy????
2500 r
wiem ze mapa będzie kilkukrotnie większa niż w G2
wystarczy wpisac w google Gothic 3 i poszukać na zamieszczonych stronach
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"

Użytkownik Black dnia Sep 2 2004, 01:03 PM napisał

wiem ze mapa będzie kilkukrotnie większa niż w G2
wystarczy wpisac w google Gothic 3 i poszukać na zamieszczonych stronach

ale to mogą być założenia a często nie są do końca spełniane.
← Gothic
Wczytywanie...