Nasze zdjątka

Pani?!Broń Boże Tylko nie pani. Bleh Jak juz to Selenka
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Ej oprócz gameca czy komuś jeszcze nie działa moje zdjęcie?
Odpowiedz

Moja kolezanka!! Ile razy mam mowic.. Ja tam nie wnikam dlaczego sie nia tak interesujecie..  >ale to zrozumiałe

wiesz nie wszystkich chłopaków interesują te rzeczy o których mówisz. Naprzykład ja jestem tego przykładem

A pozatym nie musisz się wstydzuić swojej twaarzy bo pewnie pod tą maską znajduje się piękna osoba

A co do ciebie rafi to gratuluje umiejętności jazdy na rolkach
Odpowiedz
Saturasku ale pod tą maską jest moja koleżanka, ktora zabilaby mnie gdybym umiescila jej zdjecie Ja jestem obok do cholery!!
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Dzięki Saturas .
Odpowiedz

Saturasku ale pod tą maską jest moja koleżanka, ktora zabilaby mnie gdybym umiescila jej zdjecie   Ja jestem obok do cholery!!

a to ja mam dopiero zchizę bo myślałem że sobie dałaś taką wampirzą twarz
Odpowiedz
Wiesz, ja pomyślałem dokładnie tak samo
Ale potem się wszystko wyjaśniło
Odpowiedz
Od wampirzych mord to ja tu jestem
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No co ty nie powiesh?
Osobiście bardziej mi się podoba wampirza twarz jej qmpelki niż twoja
Odpowiedz
No dobra to i ja zamieszce swoja oblsizgla mordke



Mam nadzieje ze nie spowodowalem u kogos atakow dusznosci czy wymiocin.
Odpowiedz
Wiesz, mało co nie spadłem z krzesła <ŁUP!> Teraz spadłem. Moja biedne serce... :lol: nie no, noe aż tak. Większe monstrum mieszka ze mną więc jeszcze żyje
Odpowiedz
Mam nadzieje ze obtukles sobie glowki Czekamy na kolejne fotki kto jeszce sie odwazy, jesli nie macie servera to wysylac mi na mail ja zamieszce.
Odpowiedz
eee... no to ja moze tez pokaze swojego ryjka :blink: tylko powiedzcie jak...
Odpowiedz
jak nie masz serwerka to wyslij gamecowi aon da (może kiedys da )
jak nie zapomni :lol:
Odpowiedz
FOTA LORDA ANDRE


Odpowiedz
no dobra może nie jestem najpiękniejszy bo strasznie wyglądam na zdjęciach niż w realu. ]

Odpowiedz
oh kurde ale ze mnie przystojniak ahhhhhhhhhhhhhhhhh ciekawe czy Elisha Cuthbert by na mnie poleciała ( żart)
co ty chcesz saturasie masz całkiem przystepną mordkę nie mozna się tak samemu krytykowac (zostaw to innym heh) i liczy sie odwaga
Odpowiedz
właśnie , spoko twarz ! ale nie wiem czemu te avatary tak na mnie działają , że jak na nie patrzę to widzę np. starego Saturasa a nie takiego jak na zdjątku , a Adiego jako łysego(avatar na starym forum)
Odpowiedz
Strażnik , jak masz na imię ? bo mi przypominasz kuzyna , który mam Mateusz
Odpowiedz
← Karczma

Nasze zdjątka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...