[NWN1] Rasa

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 14 2004, 09:55 AM napisał

Jeżli dał byś radę to był bym wdzięczny za wampira! :O   

wiedziaółem że to cię zainteresuje spróbuje ci tego poszukać, abyś stał się wampirem w świecie nwn, ale takim że możesz cały czas zmieniać ekwipunek i będzie to widoczne na postaci.
Odpowiedz
No, superowo by było Tylko nie żadne Kolboty czy Goblinek bo nie znaszę tych ras
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 15 2004, 09:22 AM napisał

No, superowo by było Tylko nie żadne Kolboty czy Goblinek bo nie znaszę tych ras

Prowadze dochodzenie na forum bioware i szukam odpowiedzi na moje pytanie, wiem tylko że trzeba podminenić skiny rasy aby być vamppirkiem ale jeszcze wszystkiego się do wiem
Odpowiedz
No to czekam nadal z niecierpliwością
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 20 2004, 11:52 AM napisał

No to czekam nadal z niecierpliwością

jużpewnie to zrobiłeś bo ci powiedziałem wcześniej ale pisałem na angielskim forum i uzyskałem odpowiedz:


Ok, first of all get LETO here... http://nwvault.ign.com/Files/other/data/1046132033931.shtml

Then tell your player to create a normal character, and save it. Then open that file with LETO and change appearance as needed.

Mind though, that if you set appearance to vampire, it won't show if you wear armor or not...

A good choice would be to use a gray skin, and set the portrait to vampire (and maybe add some of the undead immunities...)
Odpowiedz
LETO rządzi! bardzo łatwy program a przy tym jakie możliwości! Istne cudo! Ja grałem już chyba kazdym stworzeniem, i Wilkołak, Slaad, Wamirzyca, Kura ruuulez, polecam szczególnie jesli gracie Mnichem, i walczycie wręcz, bo jesli macie broń to potwór walczy tylko jedym rodzajem ataku...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Rasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...