Przycinanie się gry.

Witam, nie chodzi mi tu nawet już głównie o Gothica 3 ale i inne gry, np. NFS Undercover.
A wiec 2 sprawy, pierwsza: występują u mnie dziwne "trzeszczenia", "chrąchania" i inne dźwięki kiedy textur jest sporo w okolicy i wtedy zaczyna się przycinanie gry, wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Kiedy niema tych dźwieków gra chodzi płynnie a kiedy są to jest masakra. Wspomniałem tutaj o NFS ponieważ mój kolega ma słabszego a bynajmiej takiego samego kompa jak ja i mu NFS się przycina tylko czasem tzn prawie wogole ;p U mnie jest to samo do puki nie pojawią się te dźwięki.
Druga sprawa to słyszałem o tym że przycinanie się gier w większym stopniu zależy od sterowników karty grafiki bardziej niż od samego komputera.
Proszę o pomoc, przepraszam że piszę na forum o G3 o takich sprawach ale mogę chyba pomóc innym osobom a przynajmniej upewnidz się że chodzi o to.
Mój sprzęt:
Athlon 3000
1 GB Ram
GF 7300 gt 128 bit/ 256
Odpowiedz
A to trzeszczenie to wydobywa się z wnętrza komputera, czy z głośników, bo może jakiś komponent Ci nawala

Odpowiedz
Sprawdź 'wiatraczek' jeśli to dźwięki z pudełeczka Mi kiedyś sam spadł ze śrub w jakiś sposób, więc mnie już nic nie zdziwi.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
← Karczma

Przycinanie się gry. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...