[GII:NK] Premiera!

Jeżeli było by 1000-ce podpisów to raczej tak
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Nawet 500.
Wystarczy nawet 499 ()
Może dopiero wtedy przejrą na oczy. I reklamujcie to gdzie sie da!
jeśli to nic nieda można zasypać ich listami.
No właśnie. Powiedzmy każdy zakłada 10 darmowych kont e-mail, i zasypujemy ich listami. W końcu ogłupieją
No i będzie jakies 1000 listów, żeby go wydać. A to już coś.
to nic nie da tylko ich wkurzy , ja juz poczekam do grudnia <_<
ja podpisałem i rozesłałem znajomym
ja wpisałem sie , ale znajomi - nie wpisaliby sie bo nie mają netu a jak maja to lenie
Witam!!!! Teraz ja wyrażam swoją opinie. Powiem na początek krótko że Cd Projekt i Piranha Bytes przesadzają z premierą tego ja już biednego Noc Kruka.Karzdy z mojich kolegów zaczyna pomału wątpić czy ta gra wogule ujrzy światło dzienne w Polsce.powiedzcie dlaczego w Niemczech było wcześniej od nas bo prawie półtora roku temu.Co niemcy są lepsi od nas czy gorsi czy poprostu niemiecka firma to sie szybciej u kazało tam. Ostatnio widziałem reklame w CD Action że Noc kruka będzie wydane we wrześniu a tu na drugi dzień widze w internecie że w pażdzierniku.Nie no to już przesada i apeluje do twórców że zrezygnuje z kupna i wydam kase na coś innego.A jeszcze coś jak noc kruka sie opóżnia to co dopiero Gothic 3. O rany.


Chesterek napisal.

Użytkownik Chester dnia Sep 2 2004, 12:12 PM napisał

Witam!!!! Teraz ja wyrażam swoją opinie. Powiem na początek krótko że Cd Projekt i Piranha Bytes przesadzają z premierą tego ja już biednego Noc Kruka.Karzdy z mojich kolegów zaczyna pomału wątpić czy ta gra wogule ujrzy światło dzienne w Polsce.powiedzcie dlaczego w Niemczech było wcześniej od nas bo prawie półtora roku temu.Co niemcy są lepsi od nas czy gorsi czy poprostu niemiecka firma to sie szybciej u kazało tam. Ostatnio widziałem reklame w CD Action że Noc kruka będzie wydane we wrześniu a tu na drugi dzień widze w internecie że w pażdzierniku.Nie no to już przesada i apeluje do twórców że zrezygnuje z kupna i wydam kase na coś innego.A jeszcze coś jak noc kruka sie opóżnia to co dopiero Gothic 3. O rany.


Chesterek napisal.

Chester... Piranha Byte nie ma zabardzo nic wspólnego z opóźnieniami wydania NK w Polsce. Jedyną winę ponosi chyba tylko za to CD[Destruction] Projekt, ponieważ on koncesję na tłumaczenie uzyskał juz spory czas temu, a nie wywiązuje się z tego... [tak mi się przynajmniej wydaje] Gra w Niemczech dlatego ukazała się zaraz po jej powstaniu ponieważ JoWood troszczy się o swoich klientów i postarał się wydać ją jak najszybciej, z tego co widać to z CD Projekt jest odwrotnie. Reklama w CD-Action Nocy Kruka została poprostu zrobiona i dana do druku zanim przesunięto premierę [a to wszystko chyba tłumaczy] Czekajmy więc cierpliwie...[byle nie do smierci :blink: ] może się doczekamy :ph34r:
własnie Chester - reklama . I O TO IM CHODZI - pisze jutro a jest za miecha i tak wciąż , chcą Nas wykończyć , zobczycie , jak tyl;lko wyjdzie cda to juz zmienią datę
← Gothic
Wczytywanie...