[GII] Paladyni

Palladyni to najlepsza gildaja ja nią grlem i bylo spox. Tylko mnie denerwowal Hagen strasznie taki cwel !!
Odpowiedz
Nie powiem <_<
Paladyni są może i potężni, ale są taką gildią "pośrednią" - po prostu nie potrafią zdecydować się na cokolwiek: magia czy broń. Dlatego mi nie pasują... Chyba dlatego też, że jako jeden z nielicznych wyłamałem się i zostałem na początek magiem
Odpowiedz
Mi właśnie podoba sie to, że paladyni walczą magią i walką. Walczą wręcz i wspomagają się magią. Słowem, potężni wojownicy, tak jak Straznicy Świątynni w G1.
Odpowiedz
Ale oni nie używali magii
Ja wole gildie które zdecydowały, jaką dziedziną się parają: walki czy magii. I dltego nie luibię paladynów <_<
Odpowiedz
Ja uważam że sergio z zakonu magów jest maniakiem. jak zostanie się magiem to nawet człowirekowi wieżącemu nie da się pomodlić bo zawsze jak przyjdziesz to się modli
Odpowiedz
sergio jest z nich najlepszy , pomaga magowi dojsc do przełęczy , czeka aż dojdziemy - np. jak idziemy upolować prychającego smoczego zębacza - i ogólnie jest najlepszy z tej chołoty paladyńskiej
Odpowiedz

Użytkownik mopserdak dnia Jul 31 2004, 09:55 PM napisał

Ja uważam że sergio z zakonu magów jest maniakiem. jak zostanie się magiem to nawet człowirekowi wieżącemu nie da się pomodlić bo zawsze jak przyjdziesz to się modli

Taka jego praca. W końcu jest paladynem no nie? Musi się modlic, a to że jest bardzo gorliwym wyznawcą nie jest niczym złym
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Ale oni nie używali magii

nie rozumiem cie frank przecież strażnicy świątynni urzywali magii
Odpowiedz
Pewnie chodzi mu o zaklęcia w stylu Armia ciemności lub coś Bo przecierz Paladym posługuje się Magią Run, więc magia to napewno jest A co do SS Z G1 to nie pamiętam aby czarowali, raczej odrazu atakowali, czarowali chyba Baalowie
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Możliwe, ale któryś z Baali wspominał o tym, że najwieksi z wojowników dostąpili także daru magii dzieki czemu stali sie jeszcze potęzniejszy walczac i tym i tym.
Odpowiedz
SS też używają magii bo sam nim grałem to wiem, ale to nie temato nich tylko o paladynach.
Odpowiedz
dobiłeś mnie tą wypowiedzią SHADOWBEAST.faktycznie palladyni to przydupasy . dlaczego ludzie w mieści mają luźne ubrania, bo jak zobaczą paladyna od razu im w gacie leci.
Odpowiedz
Ja lubie wszystkich paladynów nie zgadzam się z użytkownikem shadownbest(jak żle napisałem nick to sorry)
Odpowiedz
Osobiście to uważam paladynów za przydupasów króla. Nie wime, dlaczego prawie wszyscy stają sie palami na poczatek. Ja zostałem magiem.
Odpowiedz
ja lubie paladynów ze względu na zbroje i ich przywileje ale jak chodzi o miecz i o magie są słabi
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz

Użytkownik Black dnia Aug 20 2004, 03:56 PM napisał

ja lubie paladynów ze względu na zbroje i ich przywileje ale jak chodzi o miecz i o magie są słabi


Też bardzo mi się podobają ich zbroje i bronie, szczególnie Gniew Innosa oraz magia paladyńska. A w NK będę grał Paladynem, zobaczymy jak będa do mnie nastawieni, może poznam kilku fajnych z nich. Narazie lubie niewielu, ale np. Andre był w porządku.
Odpowiedz
t oniewystarczy trzeba lubić wszystko w takim palladynie i łowcy smoków.
Odpowiedz
ja byłem na start łs a nie palem <_< a co do "przydupasostwa króla" - może i tak jest , ale raczej mało kto ma jakieś poczucie tego swojego posłanncitwa innosowi - tzn. mają je Sergio i Andre , ew. jacyś nie imenni
Odpowiedz
← Gothic

Paladyni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...