[GIII] Problem z reputacją w Mora Sul

Jak mam zdobyć reputacje w Mora SUl skoro zrobiłem wszystkie zadania od kupców, wygrałem na arenie, dałem temu głąbowi prezenty i wciąż mam 50%. a z większości zadan od kupców nie dostawałemjava script:emoticon('') żądnych pkt. reputacji .czy to znaczy że z moją wersją jest cosik nie tak?? help mi??
Odpowiedz
Zadań jest dużo i aby mieć 75% musisz wszystkie zrobić i albo weksle albo miecz z areny dać władcy miasta jako prezent...
Odpowiedz

Użytkownik Gabriel dnia Jan 16 2007, 10:14 PM napisał

Zadań jest dużo i aby mieć 75% musisz wszystkie zrobić i albo weksle albo miecz z areny dać władcy miasta jako prezent...

[post="52891"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no ale powiedział przecież że dał wszystkie prezenty gonzalesowi czyli
1-Alima 5%
2-towary z lago 5%
3-księżycowe ostrze 10%
4-1000zł 5%
dostajesz za to dużo repa dokładnej 25%

a czy zrobiłeś zadania??
1-strażnicy kaffu i od razu jego złoto to razem wychodzi 20%
2-handel artefaktami 5%
3-orkanarok[czy jakoś tak]? %nie pamiętam ile daje to zadanie rep. ale chyba nic nie daje
4-yusuff 5%
5-zadanie od kalesha z bestiami kręcącymi niedaleko obozu (chyba 5% lub 10%)
6-a tak poza tym czy zadanie od ramona (5 pucharów duszy dodaje reputację bo jakość nigdy nie chciało mi sie go wykonać)??

razem 60rep w najgorszym wypadku gdybym sie pomylił z tymi niektórymi zadaniami
+ walka na arenie powinno wyjść więcej niż 75 rep mam nadzieje że ci pomogłem
pozdrawiam
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Za puchary duszy expa nie ma. Za Yussufa dostajesz exp? Ja nie dostałem A jeszcze weksle można Gonzalezowi dać
Odpowiedz
a gdzie znajduja sie straznicy z mora sul ? pls pomozcie ! i jakie weksle ?
Odpowiedz
Jeden z kupców, bodajże ten od ognistego puchary daje nam zadanie odzyskania od Jory(?) weksli. A strażników w ruinach znajdziesz
Odpowiedz
w lago jak zabijesz krwiopijcuów to dostaniesz od zielaza paczkie bagiennego ziela mozesz je takze dac gonzalesowi jako prezent za co dostajesz +5 reputacji...
Odpowiedz
Za zadanie od kalesha z bestiami kręcącymi niedaleko obozu nic nie dostajesz.Przynajmiej ja nie dostałem.Tak samo za przyprowadzenie orknaroka nic nie dostajesz.
Odpowiedz
Jak zabijesz jednego assasyna w Monterze to dostajesz chyba 15 pkt.
Odpowiedz
← Gothic

Problem z reputacją w Mora Sul - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...