[GIII] Problem z community patchem 1.6

Przejdę odrazu do sedna. Po zainstalowaniu patcha zaczęło mi wyskakiwać mnóstwo błedów graficznych, których nie było wcześniej. Znikające obiekty, błyskające tekstury, wielgaśne dwuwymiarowe, rozmazane pyłyty w ścianach niektórych budynków(takie jak się pokazują z daleka, tyle, że ja stoję dwa metry od nich i przechodzę przez nie). Próbowałem w różnych konfiguracjach, detale na low, high instalowałem patch drugi raz itd. Wie ktoś o co może chodzić? Trochę mi wstyd, że mam tą grę prawie od premiery, a nawet jej raz nie przeszedłem...

Komputer
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
NVIDIA GeForce 7600 GT
2 GB RAM
Sterowniki są zainstalowane.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo jest jeszcze community patch 1.7. Zainstalowanie tej łatki powinno pomóc.
Odpowiedz
Dzienks, ściągnę i sprawdzę, ale jeszcze nie wiadomo czy pomoże.

[Dodano po 9 godzinach]

O, jeszcze jedno. Skąd to ściągnąć? Obleciałem kilka stron, ale wszędzie mówią, że wkrótce będzie, a nie, że już jest... (NIE, nie jestem aż tak leniwy, ani głupi. Tak, potrafię korzystać z google, ale w sytuacji kiedy strona takia jak GE wczytuje się od 5 do 15 minut, mogę mieć drobne problemy z szukaniem. Uroki wsi i Blueconnect )
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Poszukaj tutaj. Z tego co widzę jest nawet patch V1.09.
Odpowiedz
← Gothic

Problem z community patchem 1.6 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...