Bruinena

Ciebie Matt nic nie dziwi, ale ja na Bruinenie jestem cichą i miłą osobą To Fae sprawiało, że dostosowywałam sie do poziomu tam panującego
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Zastaniesz teraz trzynasto-tysięczne ID i kupę bugów;)
Isabel to było moje pierwsze spotkanie z kimś o jakiejś randze na Bru... I nic mi się nie udało wytłumaczyć. Tylko "do lochu i idę, bo mi się kotlety przypalą!" A miałem rację
Ale ogólnie władza Bru średnio wytrzymuje po parę miesięcy, a potem mają wybór: posiedzieć jeszcze kilka i do zakładu psychiatrycznego, albo jednak się oszczędzić
"Częstuję bzdurami. Ktoś chętny?"



Imiona: Dumbo, Dimbo, Bimbo, Gimbo, Hibo, Bodo, Pop, Gluk, Diporitut, Simopo(...)

ID 580
Odpowiedz
Przesadzasz, ja mam luz Chyba bycie sędzią to najprzyjemniejsza robota na całej grze jest mnóstwo błędów, ale w końcu to jest tydzień testowy, przydajemy się do czegoś...chociaż ja odkrywam bardziej swoje własne błędy niż gry XD Ale to tylko ja potrafie W każdym razie nawet się cieszę z tej nowej ery. Nawet bardzo
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Hm... pierwsze wrażenie jest takie sobie. Wiem, wersja testowa, ale bugów rzeczywiście dużo, trudno się połapać momentami gdzie co jest. Np. - gdzie wybiera się cechy i atuty? ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Matt...chciałam ci powiedzieć, że...eee...że nie odpowiem na twoje pytanie XD Bo po prostu u nas nie ma wyboru cech i atutów XD Znaczy jeśli mówisz o tym co ja myślę. W statystykach masz wszystko co do mechaniki potrzeba, a cechy, przydomki itd zdobywasz podczas sesji prowadzonej przez MG, albo danej MG do przeczytania XD Jeśli możesz wytłumacz o co ci chodzi, bo zadalam to samo pytanie paru graczom starym Bru i OO takie gały zrobili. XD
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Po prostu w statystykach są dwa puste miejsca na cechy i atuty, więc myślałem, że jakieś początkowe są do wyboru.

A te fabularne umiejętności wrodzone i nabyte każdy sam sobie wybiera? Bo widziałem tam parę naprawdę ciekawych.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tak, sam piszesz sobie jakie tam chcesz. Bywają takie, że aż pożal się Boże, ale od tego są strażnicy. Czytają całe profile i jeśli masz jakiegoś ekstra czara to bez echa to nie przechodzi. Zresztą na Bruinenie tylko młodzi wymyślają wielce, starzy mają już jakąś tam fabułę, postacie długo prowadzą to i umiejętności większe mają. No cóż...Więc jeśli nie przesadzisz to pisz. Jakie masz ID?
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Cóż co do rang/przydomków to muszę dodać, że ciężko je zdobyć. Sam miałem przez jakiś czas "Władający światłem", ale wymagało to kilku sesji i to ciężkich... Obecnie gram na id 469 jak coś to zgłaszać po pomoc (grałem jeszcze gdy Bruineną władał Lenwe Tasartir)
Odpowiedz
I musiał się pochwalić Mardrooooo. Przydomki w zależności od tego jakie mają różny stopień trudności zdobycia. Ja zapewne będę o jakiś walczyć ale w listopadzie
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Taaak... Kal (MG) mi napisał jaką najłatwiej zdobyć "Wioskowy głupek". Choć w brew pozorom trzeba umieć odegrać głupiego (chyba, że się jest)
Odpowiedz
Ale oni wtedy nie grają. Hehe, ale koniec OT z naszej strony. Jest nas już dwoje, więc zadawajcie ew pytania, mówcie co sądzicie itd.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Co do cech... Ja miałem cztery: "Gruby", "Zapominalski", "Gapowaty" i "Na wpół głuchy". Postrachem karczmy byłem. Jak ja uwielbiałem wszystkie zamówienia gości przekręcać na jakieś absurdy :].
I jest trójka, bo ja też mogę odpowiadać, no
A czy bycie sędzią najfajniejsze...? Ja tam wolę siedzieć w karczmie z Kalem
"Częstuję bzdurami. Ktoś chętny?"



Imiona: Dumbo, Dimbo, Bimbo, Gimbo, Hibo, Bodo, Pop, Gluk, Diporitut, Simopo(...)

ID 580
Odpowiedz
No i dział umarł... Czy na prawdę temat się wyczerpał? Nikt z trojga osób, które się deklarowały do pomocy, nie gryzie... No może Salamari czasami w grze, ale jest wampirem
Odpowiedz
Ehh, powiem wam, że naprawdę warto tam grać Może dlatego, że mam sesję z geniuszami sesyjnymi?
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Zarejestrowałem się znowu by zobaczyć postępy... Jak na grę bazującą na prozie J.R.R Tolkiena dalej dostrzec można karygodne błędy.
Rasy do wyboru to przykładowo: Ludzie, Easterlingowie czy Haradrimowie... tak jakby te dwie ostatnie ludźmi nie były Wprowadza to gracza w błąd.
Przy wyborach ras są literówki - co też świadczy o niedbałości administratorów gry.
Elfy będącą rasą tak rzadką, jak porównywalnie do świata FR drowy (o ile nie rzadsze tak na dobrą sprawę) są możliwe do wyboru. Podobnie niezbyt liczne krasnoludy można dobierać sobie kiedy się chce.
Można wybrać klasę "druid", gdzie takowe postacie w świecie Tolkiena de facto nigdy nie byli wymienieni z nazwy
W dalszym ciągu są te dziwne i sztuczne fabularne wymogi typu profil, konieczność wyboru wyznania (należy zaznaczyć, że jest to dziwne, bo w wyborze wyznania postaci istnieje opcja "Niewyznający" kodeksem jednak zakazana )
Rejestrowałem się tam pierwszy raz z półtora roku temu - przez ten czas nie spostrzegłem istotniejszych zmian w oprawie graficznej, mechanice etc. Gra stoi w miejscu i przewala się jak flaki z olejem.
Tyle ode mnie po x czasu xD

A i zapomniałem... dalej istnieja "mroczne elfy" http://img.bruinena.pl/avatars/1.jpg - przykładowy avek takiego... Bardzo drowi i należący do pana z ID 1 na tej grze, który jest władcą w Bru. Dobry przykład trzymania klimatu idzie od samej góry
Odpowiedz
Trzeba wątek odświeżyć. Władza na Bru zmieniła się na Shardan+1= Airandar. Szykuje się nowa era pod koniec września bodajże. Co w niej? Usunięcie drowów. Usunięcie wampirów. Oraz skondensowanie historii do 4 ery i startujemy od 5.
Do tego gra od strony technicznej będzie nieco inaczej wyglądać.

Na razie jedynie Thoran z GW nam miesza dzięki czemu mamy obrzydliwie idiotyczna Karczmę;/ ble. No ale jakby co poszukuję sobie wojska haradrimów, więc jak co to zapraszam

Mar: haradrim i inne rasy tego typu są wyróżnione z trywialnych powodów, jak w każdej grze np cerelain: jahidzi itd. Po prostu są to rasy śmiertelne, ale zupełnie inne. Tak jak murzyn, chińczyk itp. Haradrimowie na ten przykład mają inne podłoże techniczne niż ludź. I tyle.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Można to rozwiązać od strony technicznej, rasa człowiek i pochodzenie np. Harad Bliski, Harad Daleki, Gondor, Arnor, Rohan, Morze Rhun itp. co modyfikowało by statystyki mechaniczne, bo kiedy jest wpis rasa: "Haradrim" to to jest to głupie, bo trzeba by też pełno wpisów o elfach porobić, przynajmniej na trzy podstawowe szczepy
To tak właśnie jakby mówić, że Europejczyk z Francji to już przedstawiciel zupełnie innej rasy niż Azjata z Pakistanu, lub Amerykanin z Peru Ludzie to ludzie i już

No ale dobrze, usunięcie drowów i wampirów to jakiś tam krok wprzód. Spóźniony, ale co tam
Odpowiedz
Tyle, że nikomu to nie przeszkadzało. Są podstawowe rasy: Harad, Easter, Ludź zwykły, Ylf, krasnal.
Elity: Cn, Dunek.

Niedostepne: Galadrim, Valar, Sauron xD

Podziały elfów były przed ostatnim globalem chyba, albo dawniej. Ale jak zaczynałam to jeszcze były, tak jak półelfy. To, że dostępność elfiej rasy jest za duża to wie każdy, ale mało jest odważnych, którzy się tym zajmą. Zobaczymy czy w nowej erze to się zmieni.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Jak wiecie Bruinena jest teraz wyłączona.
Mam w zespole Bru kilku znajomych i mogę powiedzieć, że ciekawe ciekawostki się szykują. Ale otwarcie nie szybciej jak za miesiąc.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Bruinena - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...