[World of Warcraft: Wrath of the Lich King] Oceny WoW: WotLK


Na oficjalnej stronie WoW`a target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">WoW`a pojawiła się wczoraj krótka notka dotycząca ocen, jakie dodatek Wrath of the Lich King zebrał jakiś czas po premierze. Tak na dobrą sprawę, to żadna z ocen nie schodzi poniżej szkolnej `piątki` – co więcej, w większości recenzji przeczytać można praktycznie o samych superlatywach.

Coś musi być na rzeczy, biorąc pod uwagę całą listę, która została przedstawiona: Eurogamer (10/10), Giant Bomb (5/5), Times Online (5/5), Wired (9/10), Yahoo! (4.5/5), Gameplayer (9.5/10), Play.tm (92%), Nothing But Software (A+), a serwis The Escapist podsumował całość słowami: "WoW jeszcze nigdy nie miał się tak dobrze".

Jeśli chcecie przeczytać sobie te recenzje, to zapraszam raz jeszcze na oficjalną stronę gry target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">oficjalną stronę gry. Wszystkie teksty są w języku angielskim.

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← World of Warcraft

[World of Warcraft: Wrath of the Lich King] Oceny WoW: WotLK - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...