Klimat w Orodlin

Cytat

koszula, kanapa, w tle regał/szafka. Nic co 100-150 lat temu nie było obecne. Przyznaję - to nie fantasy, a sama postać kojarzy sie jednoznacznie, ale niby z jakiego paragrafu byśmy mieli go karać?

Sama postać jest współczesna to jedno. Myślisz że takie koszule noszono w średniowieczu, albo to wnętrze? Mało? Dobrze, zegarek mimo iż pojawił się podobno w "Potopie"(mam na myśli ekranizację oczywiście) to jednak zapewniam że jest nieklimatyczny .

Cytat

znowu powstaje kwestia - co wolno a czego nie. Przez pewien czas widziałem gracza o nicku Ender - nie pasuje? To imię bohatera z powieści SF, nie fantasy. Kmicic nie pasuje? A co z nickami wymyślonymi, np Sleszomir? Jak takie zakwalifikować. Kolejna sprawa jak zakwalifikować imiona będące przekręceniem jakiegoś innego? Problemem nie jest wyznaczenie 5 osób do czarnej roboty, problemem jest wyznaczenie granic, w których maja pracować.

Do tego musicie dojść sami. Granice wyznaczacie kodeksem który wspólnie piszecie.
Eh i znów się dam wciągnąć w dyskusję... no ale jak już się zarejestrowałam to niech będzie

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia śro, 26 lis 2008 - 16:31 napisał

Administracja Orodlinu przekazała nam informacje z jakich pobudek pozwala na wyżej opisane zachowania, a tutejsi forumowicze zwrócili uwagę, że takie zachowania i elastyczność może psuć innym graczom klimat gry, czego władza O. nie jest w stanie zrozumieć bądź nie chce zrozumieć.


A ja zwracam z kolei uwagę (z jakichś przyczyn większość piszących tu Orodlińczyków nie napisała tutaj o tym), że jeżeli komuś psuje "klimat" (nie lubię tego słowa) takie prowadzenie gry, to nie musi grać. Mamy dość dużo graczy, którym taka rozgrywka pasuje. Pasuje im to, że Oro jest nieco Pratchettowe i Monthy Pythonowe. Jednym słowem absurdalne.
Ponadto pasuje tym graczom, że nie ma niejasnych reguł, które jakiś nadgorliwy książę może zinterpretować jak mu się podoba i na przykład uniemożliwić komuś grę dlatego, że go nie lubi.
Podsumowując to co chcę powiedzieć: jedni lubią rosół, a drudzy lubią mleczną czekoladę - to nie znaczy, że którzyś mają rację, znaczy to, że mają inne upodobania.

Cytat

jeżeli komuś psuje "klimat" (nie lubię tego słowa) takie prowadzenie gry, to nie musi grać.

No i nie gram Ale nadal mam prawo o tym dyskutować i, paradoksalnie, pomóc wam uczynić waszą grę lepszą.

Cytat

Ponadto pasuje tym graczom, że nie ma niejasnych reguł, które jakiś nadgorliwy książę może zinterpretować jak mu się podoba i na przykład uniemożliwić komuś grę dlatego, że go nie lubi.

Jeśli takich tam macie przedstawicieli władzy to...

Cytat

Podsumowując to co chcę powiedzieć: jedni lubią rosół, a drudzy lubią mleczną czekoladę - to nie znaczy, że którzyś mają rację, znaczy to, że mają inne upodobania.

Ta, tylko że chłopaki z Orodlinu próbują tutaj nam wyjaśnić ze rosół jest niemożliwy

Cytat

Ponadto pasuje tym graczom, że nie ma niejasnych reguł, które jakiś nadgorliwy książę może zinterpretować jak mu się podoba i na przykład uniemożliwić komuś grę dlatego, że go nie lubi.

I dlatego trzeba ustalić jasne zasady. Nikomu nie chodzi o uprzykrzanie gry innym.

Cytat

Podsumowując to co chcę powiedzieć: jedni lubią rosół, a drudzy lubią mleczną czekoladę - to nie znaczy, że którzyś mają rację, albo nie: znaczy to, że mają inne upodobania.

Słuszna opinia, oczywiście masz rację.

Cytat

Ale nadal mam prawo o tym dyskutować i, paradoksalnie, pomóc wam uczynić waszą grę lepszą.


No i chyba doszliśmy do sedna: my nie uważamy, żeby to co proponujesz było lepsze.

Edit: czemu wszyscy piszą posty wtedy kiedy ja? Potem muszę edytować...

Cytat

Ta, tylko że chłopaki z Orodlinu próbują tutaj nam wyjaśnić ze rosół jest niemożliwy wink.gif


Nie niemożliwy. Z tego co ja tu czytałam, to po porostu tłumaczą Wam czemu uważają, że ta nasza czekolada jest lepsza. Też mogę zacząć pisać czemu tak uważam, tylko zwyczajnie nie widzę sensu. Przeszłam przez dziesiątki takich dyskusji i na Oro i na nieistniejącym już Vall i na paru innych grach i wiem, że nic z tego nie wyjdzie. Nikt nikogo nie przekona, a nasz punkt widzenia już nacie, tak samo jak my Wasz...
Z niektórych wypowiedzi wygląda to troszkę bardziej tak jakbyście byli za leniwi żeby robić rosół i wchrzaniacie zupkę chińską
(spodobało mi się to porównanie )
Ale to moja droga nie dot. tej dyskusji.
Jasne jest że ty lubisz to a ja tamto. Ale my mówimy po poszanowaniu innych graczy, którzy chcą grać w grę RPG w klimacie FANTASY
A te, dopuszczane elementy gry Orodlin psują grę wielu ludziom.
Jak patrzę na tą grę, na te profile to zaczynam się zastanawiać gdzie jest władza, gdzie jest straż czy legowie, gdzie są zasady...Bo ich tam nie widzę...Karczmarz ma w avatarze zdjęcie Eliaha Wooda...;/
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.

Cytat

Mamy dość dużo graczy, którym taka rozgrywka pasuje. Pasuje im to, że Oro jest nieco Pratchettowe i Monthy Pythonowe. Jednym słowem absurdalne.


o rly? Chyba stosunkowo dużo.
Bo macie stosunkowo dużo graczy w porównaniu z poprzednimi dniami...
Bo jeśli dla Was ilość graczy, którym pasuje taka rozgrywka to: 1362/15925
to szczere gratulacje za ten niepoprawny optymizm.

Chciałbym kontynuować, ale brakuje mi na to sił obecnie

Serdecznie pozdrawiam Drużynę A
Trochę tego napisaliście


Favar - dziękuję Ci za odpowiedź, o to mi chodziło:

Cytat

Na fae mamy taki fajny paragraf: Legislator decyduje o klimatyczności profilu. I to wystarcza w zupełności. nikt tak na prawdę nie czuje bolesnego ucisku, bo wszyscy bez większego miałczenia przyjęli zdroworozsądkowe zasady.


Czy to samo się tyczy avatarów?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia śro, 26 lis 2008 - 16:54 napisał

Ale to moja droga nie dot. tej dyskusji.
Jasne jest że ty lubisz to a ja tamto. Ale my mówimy po poszanowaniu innych graczy, którzy chcą grać w grę RPG w klimacie FANTASY
A te, dopuszczane elementy gry Orodlin psują grę wielu ludziom.



Ych, no i zaraz będzie, że się powtarzam. No powtarzam się: Co Ciebie obchodzi jak się czują gracze na Orodlinie? Grasz na Orodlinie?
Jestem na Orodlinie graczem i mi się tam dobrze gra i taki układ jak tam jest pasuje mi, gdyby mi nie pasował to bym tam nie grała, tak jak zrezygnowałam z dwóch czy trzech innych vallherynek, bo mi się tam nie podobało.
Vallherówek jak już. To raz. Dwa...u was jest kompletny brak zasad, jeden wielki chaos. Grafika to kompletna klapa...Czy taka wielka gra nie umie napisać ogłoszenia o grafika? Nie pasuje mi ta gra, z ciekawości na nią weszłam, ale odstrasza mnie to co widzę. Chaos chaos chaos.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
A ja lubię chaos i chaos mi się podoba, a co do grafika to mi lepiej powiedz skąd na to kasę brać, skoro gra jest darmowa? Grafiki robione są przez graczy. Nie wszystkie powalają, ale jest kilka naprawdę ładnych.
Zacząłem grać skoro się pytasz.

Ja też się powtórzę:

Cytat

Ale to moja droga nie dot. tej dyskusji.


Czy pojmujesz czy też może rozrysować? I nie obrażajcie się ale po prostu to jest śmieszne jak się zapieracie rękoma i nogami w drzwiach. Czy my chcemy wam wbić czy co? Komentujemy to co widzimy. Nie chcesz żebyśmy komentowali? Dellas sam zaprasza do rejestracji, pisząc newsa zachęca do dyskusji na temat odczuć - proste.

A tak btw... ;p
Irain. Powtarzasz się.
Jeśli rysunek na kartce papieru a la niezdarny nastolatek jest fajna to ja nie wiem...mi jest was żal w takim razie. Potrzebujecie tam wielu zmian. A wystarczy poszukać wśród graczy gdzieś indziej darmowego grafika, dać mu rangę admina i tyle. Do tego usprawnić wam samą władzę i zasady. A ty odpowiadasz dziewczynko jak zapatrzona w swoją gierkę nastolatka. Znam wiele gier, w wielu z nich sama pracuję nad wieloma rzeczami, nie będę wymieniać, ale nad grafiką także i sorka, ale taka gra jak Orodlin upadnie szybko przez graczy co są zapatrzeni w nią, chociaż jest niczym w porównaniu np z Bruineną czy też Cyrodiil.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Nu to ja dodam od siebie tylko tyle, że odpisywanie nowym użytkownikom w takim tonie nie przysporzy Waszemu forum popularności.
Żegnam więc.
Podlizywać się nie będziemy. A odpowiedzi z twojej strony nie są konstruktywne a jedynie oparte na technice: wy nic nie wiecie, wy się nie znacie, jesteście BE. Inaczej mówiąc, jak znajdzie się jakiś władca tej gry to niech tu napisze. Może on zachowa poziom wyższy niż obrażonej dziewczynki.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.

Cytat

Nu to ja dodam od siebie tylko tyle, że odpisywanie nowym użytkownikom w takim tonie nie przysporzy Waszemu forum popularności.
Żegnam więc.


Naskakiwanie już w pierwszym poście, na userów forum nie przysporzy Ci sympatii innych.
Żegnamy więc.
Hmm... sorry Irian... ale sama prowokujesz... jak to kolega zauważył:

"nie podoba się wam? To wypad!" To Twoje słowa...


następny proszę... ;/
← Gry ogólnie
Wczytywanie...