Filmy

No właśnie, jaki filmy ogląaliście i jakie wam apdły w pamięc, i na jakie czekacie?

Moje ulubione to Matrixy, LOTR, Obcy. Znajdzie się też pare wojennych takich jak szeregowiec rajan czy Kompania braci. A czekam na film Alien vs Predator o to ZAPOWIEDŹ filmu, jesli macie Quick Time'a to oglądnijcie i zberajcie kase do kina WYMIATA B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Władca Pierscieni wszytstkie czesci.
Odpowiedz
ja oglądałem wiele filmów ale najbardziej mi sie podobał wodny świat i horrory takie jak jeżdziec bez głowy i obcy i gatunek i oczywiscie LOTr też
Odpowiedz
Wszystkie dobre jakie lecą..........bleeeeeee jest za poźnio żeby pisać...........zaraz zasne......jutro to zedytuje
Odpowiedz
zabojcza bron1,2,3 predator1,2 terminator2,3 all z carreyem i fasolą shrek2 breavaheart forrestgump
Odpowiedz
Śmatrix,Dziala Nawarony,Terminator,Alien >LOtR,Final Fantasy,Shrek2 >.
Wszystkie filmy z Seagalem ,Sylwestrem Stalone i Arnoldziem Shzwarzenegerem
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
ooo i jeszcze dziewczyna z sąsiedztwa widzieliście Elisha Cuthbert łał ah ale ona wygląda
Odpowiedz
Oglądałem AvP u siebie na kompie i naprawde film super! Szczególnie dla fanów gry Alien vs Predator, pójdę na to do kina
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
nie widziałem LA , ale moze zobacze i ja tez pójde
Odpowiedz
ja lubięwszystkie starwarsy, to są moje najlepsze filmy.
Odpowiedz
Ja uwielbiam Matrix 1, Lotr wszystkie, Kilera, Ace Ventura, i tym podobne. Lubie jeszcze Garfilda, a nie czekam specjalnie na żaden film.
Odpowiedz
← Karczma

Filmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...