[F3] [Fallout 3] Edytor oraz dodatki do Fallouta 3


Firma Bethesda Softworks ogłosiła dzisiaj kiedy wypuści edytor oraz pierwsze oficjalne addony do gry.

Edytor do Fallouta 3 ma nazywać się G.E.C.K. (Garden of Eden Creation Kit), a wydany ma być już w grudniu. Pozwoli on użytkownikiem Games for Windows® tworzyć własne dodatki do gry. Według twórców edycji podlegać będzie praktycznie każdy element gry: krajobrazy, budynki, miasta, lokacje, dialogi, postacie, bronie, potwory i wiele więcej. Edytor będzie można ściągnąć oczywiście za darmo.

Oficjalne dodatki mają pojawić się na początku przyszłego roku. Będzie ich dokładnie 3:

  • Operation: Anchorage (Operacja: Anchorage). Zagłąb się w militarną symulację i weź udział w jednej z największych bitew uniwersum Fallouta – wyzwolenie Anchorage, największego miasta stanu Alaska, które zostało zajęte przez chińskich komunistów. Pełen akcji dodatek ma pojawić się w styczniu.

  • The Pitt. Podróż do przemysłowego miasta The Pitt, położonego w szczątkach Pittsburga. Wybierz stronę, za którą się opowiesz. Dodatek zapowiedziany na luty.

  • Broken Steel (Złamana Stal). Dołącz do Bractwa Stali i oczyść Stołeczne Pustkowia z tego, co pozostało z Enklawy raz na zawsze. Kontynuacja przygody głównego wątku gry. Dodatek zapowiedziany na marzec.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ciekawe co będzie z polską wersją... Może wypuszczą z opóźnieniem. Ja tak podejrzewam.

No i te dodatki... Operation: Anchorage... Przecież to głupota. Robić dodatek do Fallouta o operacji militarnej SPRZED WOJNY... I niech ktoś mi teraz powie, że nie bliżej jest Falloutowi 3 do FPS-a. The Pitt może być niezłe, ale przekonamy się w lutym. No i Broken Steel... Miło, że będzie kontynuacja głównego wątku.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
← Fallout

[Fallout 3] Edytor oraz dodatki do Fallouta 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...