[GI] Kusza Wojenna (100 pkt. obrażeń) w 2 rozdziale bez kodów? Możliwe!

Witam! Pewien czas temu dowiedziałem się od paru użytkowników tego forum, że trzeba czekam do 5 rozdziału, aby móc mieć Kuszę. Ale popytałem paru znajomych i okazało się, że ma ją Blizna. Jeśli chcesz ją mieć zrób co następuję:
Uśpij Gomeza, Kruka potem Arto. Jeśli masz Lekką Kuszę stań prze Gomezem, lecz plecami do niego i strzelaj do Blizny i zabij go zanim do Ciebie dobiegnie. Przy odrobinie szczęścia uda Ci się. Zabierz najlepszy miecz jednoręczny w grze (bodajże 85 obrażeń) i najlepszą broń dystansową w grze (100 pkt. obrażeń). Wystarczy, że nauczysz się (chyba) 70 pkt. siły i 55 pkt. zręczności; już możesz ruszać w świat ze wspaniałym ekwipunkiem!
Podpowiedź dodatkowa: Możesz także to samo zrobić z Krukiem i Arto; ale zawsze usypiaj wszystkich innych w pomieszczeniu, z dwoma magnatami nie masz żadnych szans.
Mam nadzieję, że mogłem. Pozdrawiam Glorfindel
Odpowiedz
To taka moja dygresja. Zawsze to robiłem tak, że strzelałem w Bliznę i jakoś nikt inny nie miał ochoty mnie atakować. Tyle, że dobijałem go bronią białą, żeby go nie zabić (Wtedy już się rzucają).
Odpowiedz
← Gothic

Kusza Wojenna (100 pkt. obrażeń) w 2 rozdziale bez kodów? Możliwe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...