Admin&Mod Log

Kasacja dwóch zbędnych postów Tamca i Sosny z tematu Konkurs wiedzy o Gothicu!.
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów Thala i jednego Maruasa z Kwiatków w Fae. Bezsensowne i naprawdę mało śmieszne. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie 2 tematów w subforum wowa. Tematy straciły sens po premierze Wratha.

[Dodano po 3 minutach]

Przypniecie tematów dotyczących klas w Diablo II
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Przeniesienie tematu "Tablica ogłoszeń" z SiP w Fae do Pomocy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czas na drobne porządki jesienne. Wszystkie wymienione tematy pochodzą z działu Gothic I.

Przeniesienie tematu Gothic I na XP HomeEdition z [G1]Ogólne do [G1]Problemy.
Przeniesienie tematu Czy moge zostać najemnikiem gdy jestem w sekcie ? z [G1]Ogólne do [G1]Problemy i jego zamknięcie.
Połączenie ze sobą dwóch tematów Wrzód.
Połączenie ze sobą dwóch tematów Obozy.
Kasacja postu gościa z tematu [DC]Spolszczenie.
Kasacja tematu Mroczne Tajemnice. Jest już taki temat.
Kasacja dwóch postów z tematu [MT] Linki i jego zamknięcie.
Kasacja postu z tematu [MT] Jak dołączyć do obozu fanatyków? i jego zamknięcie.
Zmiana nazwy tematu z skoplikowany problem z mt na [MT] Problem z kopaczami
Zamknięcie tematu Kowal w Starym Obozie.
Zamknięcie tematu Coś o przemianach....
Zamknięcie tematu Kiedy dostanę zbroję świątynną.
Zamknięcie tematu [MT] Zdobywanie zaufania szefa przemytników.
Zamknięcie tematu [DC] Coś niegra...
Zamknięcie tematu [MT] Problem w zamku.
Zamknięcie tematu [MT] KodY.

Uff, na razie tyle.
Odpowiedz
Kasacja Posta MajorQ'a z tematu 'Portal GameExe otrzymał Srebrnego Orena od CDPR!'
Zacytuje 'lol....'
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zamknięcie tematów "Nieśmiertelna Safiya" (przy okazji poprawiłem nazwę) i "Dawni towarzysze" w dziale Maski Zdrajcy. Problemy rozwiązane.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Porządki w dziale RPGi przeglądarkowe i tekstowe

Zamknąłem:

Wojownicy
Messir

Linki już nie działają.

Kasacja tematów:

Najlepsze MMORPGI oparte na Vallheru w 2007 roku
Konkurs wiedzy na temat gier bMMO opartych na silniku Vallheru, chętni?
Organizować konkurs?, "Najlepsza gra bMMO wg. użytkowników GE."


Powód – przestarzałe, niepotrzebne.
Dodatkowo edycja nazw tematów - w opisie podałem linka do gry.


[Dodano po 28 minutach]

Do tego przypiąłem temat ogólny o tym dlaczego gry via www, wywaliłem 3 tematy (to były RTSy a nie RPGi) + system ikonek. Temat o grze Plemiona otworzyłem - zamknięcie go przez MQ było niepotrzebne.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja trzech postów z tematu "Kirby test" w Gildii Błaznów odnoszących się do nieobecnego już wśród nas Boba Kelso. Poza tym OT.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Amnestia 10% dla Valandila.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Sprzątanie w temacie `Pyrkon`09` w "Zjazdach i zlotach" w Fae - poleciało coś ponad 20 postów.

[Dodano po 3 godzinach]

Znów 4 posty wyleciały. Dzięki Buka.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Orkowe Psy w lesie... w dziale Gothic I. Problem został rozwiązany.

[Dodano po 2 godzinach]

Kasacja jednego postu z tematu Kusza Wojenna i jego zamknięcie. Problem został wyjaśniony.
Odpowiedz
Przypiąłem temat Całodobowe Centrum Pomocy w ME. By się nie zgubiło, bo się przyda
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Posprzątałem gruntownie w "Konkurs wiedzy o Morrowindzie!", w dziale Morrka rzecz jasna.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Sprzątanie w podaniu o Drowa w dziale Pozwoleń w Fae. Sprawa z oznaczeniem tematu została rozwiązana pomyślnie.

[Dodano po 16 minutach]

I tradycyjne już czyszczenie Kwiatków. 4 posty.

[Dodano po 17 godzinach]

Wydzielenie tematu o "Mapce Wrót zamiast Mapki Wybrzeża mieczy" do SiP w Fae z tematu "Nowe zasady" w Sesjach w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Przeniesienie tematu Ankieta Need For Speed z subforum Użytkownicy do Inne gry.

[Dodano po 2 minutach]

Zmiana nazwy tematu z O mnie na Luzak w subforum Użytkownicy.
Odpowiedz
PM'ka z upomnieniem dla użytkownika Nirbah. Takich sygnatur tolerować nie będziemy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Niszczymy marzenia w subforum Gildia Błaznów. Gra stworzona raczej do nabijania postów.
Odpowiedz
Mój i pięć innych postów poleciało z "Konkurs wiedzy o sadze Baldur's Gate!". Chłopcy narobili zamieszania.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...