[GI] Eliksiry siły

Witam! Gdzie mógłbym znaleźć eliksiry podnoszące na stałe umiejętność siły? Wiem, że u Stone'a i w pierwszej ze skrzyń w sypialniach strażników (jak ktoś nie wie gdzie to jest proszę otworzyć drzwi te przed miejscem gdzie siedzi Bullit, można się tam nieźle obłowić). W grę wchodzą również inne eliksiry, oczywiście jak wiecie gdzie, jeden, zręczności jest w sypialni Magów Ognia. Czekam na rychłą odpowiedź. Pozdrawiam, ciekawski Glorfindel
Odpowiedz
Są chyba także w skrzyniach Y'Beriona w Świątyni na Placu Świątynnym (jeśli możesz już tam wejść). Poza tym w skrzyniach w "pałacu" Gomeza (jeśli tam też możesz wejść, to plądruj bez żenady, nikt nawet nie zwróci uwagi).
Odpowiedz
Ok. Y'Beriona odwiedzę na pewno, ale nie wiem gdzie są te skrzynie u Gomeza. Na piętrze? Jeśli tak to nie wiem jak tam wejść. (mogę wejść i tu i tu)
Odpowiedz
Skrzynie są w pokojach na pięterku, wchodzi się prosto od wejścia, przy balustradzie stoi dwóch strażników (trzeba minąć Kruka).
Odpowiedz
Dobrze. Te z SO znalazłem. Były tam 3 eliksiry +10 życia i pare innych nieraz dość cennych drobiazgów. Na jeszcze wyższych piętrach (wchodzi się drabinami) można znaleźć bardzo cenny łup m.in 30 skór Cieniostwora i ok 15 jego Rogów (potrzbne do Ulu-Mulu!).
Ale wciąż chodzi mi o siłę gdzie mogę takie znaleźć?
Odpowiedz
Oczywiście mnóstwo mikstur jest w świątyni śniącego. Pewnie niektórzy powiedzą ,,Tak... ale to koniec gry ,a poza tym jak się wejdzie za kraty to już się nie wyjdzie". No niby prawda ,ale jest bug... Wejdzicie za kraty ,ale nie rozmawiajcie z Xardasem. Trzymajcie się blisko ścian. Potem wyczyście skrzynie i z powrotem do krat. Teraz musicie mieć zwój przemiany w chrzącza. Przemieniacie się i idziecie w kraty. Cały czas trzymajcie przycisk ,aż do oporu krat. Teraz wciskacie Enter... I jesteśmy z powrotem. Jest jeszcze mikstura w mieszkaniu obok Fiska w SO.
Odpowiedz
← Gothic

Eliksiry siły - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...