[GII] Fajne Teksty

No włąśnie, jakie wam texty z G2 wam zapadły w pamięć? Mnie takie.

Z Bennetem

Ja: Jesteś najemnikiem czy farmerem?
Bennet: A widzałeś farmera który kuje broń?
Ja:Nie
B:To po co zadajesz takie głupuie pytania?

Perlan

J:Gdzie znajdę...kościół?
P:Panie wchechmogący! Czyżby Innos odebrał ci wzrok? Gdzie jest kościół? Gdzie też on może być...

Mateo

J:Paladyni zzabrali twoje rzeczy?
M:Taaa, miałęm sklep gdy te dupki goniły jeszcze świenie!

Sentezna:
J: Powiedz no, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?

Sylvio:
J:Hej, palancie...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Najlepsze są teksty wieśniaków którzy mówią do łowcy Smoków na 35 lvl: "Odłuż broń!", "Odłożysz tą broń, czy nie!", [jak już schowamy to] "Miałeś szczęście już miałem wyklepać ci buźke" [nie wszyscy tak mówia ale jeden z synów Akila ta mi podskakiwał] <_<

Drugi najlepszy tekst ma Pyrokar, lubi inni także maja podobny, tylko ten tekst znakomicie nie pasował do rangi sytuacji, już opisuje... [poszedłem z Pyrokarem do słonecznego kręgu i podrodze zaczepiłem włuczęgę, który stał na zakręcie obok tego wielkiego drzewa, oczywiście emeryt kibicował podczas walki... dobra, doszliśmy do słonecznego kręgu, rytułał został odprawiony i ide zagadać do dziada jak sie oka używa, a On mi z tekstem wyjeżdża: "Z takimi jak Ty nie chce mieć nic wspólnego, brat Parlan o wszystkim sie dowie!" [ciekawi mnie, że On nie chciał ze mna mieć nic wspólnego, a tylko Ja mogłem zabić smoki, hehehe...] Oczywiście grzywna u Parlana i spowrotem, sprawa załatwoina...
Odpowiedz
Z Lee.
B: Dzięki Bullcowi masz teraz kilka owiec mniej.
L: A daj mi spokój z tym gównem mam dość problemów i bez tego.
Odpowiedz
Albo do Raoula.

My: chyba przywale Ci w morde.
Rao..: co?
My: Własnie tego Ci teraz trzeba.

albo rozmowa z Cipherem.

Cip: GDZIE ON JEST?!
My: Za kuchnią, na rogu.
Cip: SKASUJE GNOJKA!
Odpowiedz
Dziś z bentem

B:Musisz coś zrobić albo zadyndam na sznurku!

Mimo że sytacja nie jest smieszna to "zadyndam" strasznie mnie bawi :lol:
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
z kolesiem z Górniczej Doliny - cholera wie jak mu tam ;p

"Jak nie dostane szybko czegos do jedzenia chyba odgryze Garondowi jego tłustą dupe" ^_^
Odpowiedz
Bandyta: Wynoś się przybłędo (z fajnym seplenieniem)
Odpowiedz
ja miałem taki bug w grze. Podbiegłem z wilkiem bodajze pod bramy miejskie. oczywiscie kropneli skubanca wrzeszcząc "Dobra robota, jedna bestia mniej!" potem podprowadziłem bandyte. Juz sie na niego mieli rzucic ale ja go zabiłem a ci znowu " Dobra robota, jedna bestia mniej"

Inny tekst.
Brutus
Te skubane chrząszcze. Widzialeś te wszystkie potwory?. Nie iwem kto tam mieszkał przedemną ale dopuki wiem ze one tam wciaz są to nie mam zamiaru tam wracać. Przestan sie tak kretyńsko usmiechać !!

Jeszcze inna gadka ale z gothica I
Ja: Nie przepracowywuj się
jakiś gośc z obozu na bagnie:
A to ty myslisz że ja robie? Grzebie sobie w jajach?
Odpowiedz
Z Brutusem, potem jak już powiesz że te bestie zgineły, hero mówi: Uważaj jeden jest za tobą! O cholera, uciekam! I zaczyna gonić po zamku jak oszalały.

Na zamku z Krelothem

Ktoś co coś ukradł?
NIe, podrzucili mi 20 sztuk złota, oczywiście że okradli!

Potem

Nie wiesz? Ty je ukradłeś przyznaj się!
Pocałuj mnie w dupę
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
fajna jest także rozmowa z bromorem:

Jestem bromor a to mój przybytek i moje dziewczyny. Lubie je. A jeśli ty też je lubisz to zapłać 50 sztuk złota i udaj sie na góre z Nadią.
Odpowiedz
Fajne dwa texty z Biffem.

Zaiłem wszystkie smoki.

Co? Już? Dopiero się rozgrzałem...

Masz ochotę na mała wycieczkę po świecie?
Co?
Nie ważne, i tak mam pełną załogę.
Przestań mnie irytować człowieku!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Pamiętam ten co napisał vampire lord.
Odpowiedz
the best jest ten na końcu w filmiku ale i tak lepsze sa w Morku , zwłaszca hlomara moczymordy
Odpowiedz
jak to było : w karczmie :ci cholerni paladyni zabierają nam wszystko co zdąrzymy zrobić . chyba tak nie wińcie mnie za błąd. :ph34r:
Odpowiedz

Użytkownik Qurnik dnia Aug 20 2004, 04:29 PM napisał

the best jest ten na końcu w filmiku ale i tak lepsze sa w Morku , zwłaszca hlomara moczymordy

Hehe, jakaż pomyłka on się nazywa HloRmar Moczymorda, a moja postać Hlomar Moczymorda :lol:

Texty:

Faster

Chyba znowu trzeba będzie ci przetrzepać skóre, nie lubie jak ktoś mnie robi w bambuko (w każdym razie w konia )

Ooo, trzęse się...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
był ten tekst co bezimienny mówił do pedra jak to znowu byłó:chy ba czs umierać.
Odpowiedz
Albo do Parlana:
P: Jak się nazywasz?
B: Jestem...
P: Nie interesuje mnie to.

To też był fajny tekst
Odpowiedz
z gościem do kturego zanosisz list od diego w khorinis
-jaki diego ktury diego
-ten diego
-czy jest w mieście?
-kto?
-diego oczywiście :lol:
Odpowiedz
e tam , najlepszy texciarz to buster : no co , odstawiasz jednoosbowe powstanie chłopskie !?!?! cos kolo tego
Odpowiedz
← Gothic

Fajne Teksty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...