Błędy

Góra strony jest, reszta nie. Zatem to nie tylko u was, ale chyba wszyscy tak mają.

[Dodano po 20 dniach]

Ponownie to samo co wtedy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mi tak zaczęło się robić od wczoraj wieczora.
Odpowiedz
Też to mam - nie ładuje się do końca.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
W profilach zmienia się czcionka.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mam problem z rozdzielczością. Wszystko jest teraz tak duże, że avatary są na 1/2 wysokości monitora. ;o

Co się dzieje? ;<
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Drobne, bo drobne, ale zawsze to skaza na idealność GE

Przy zmianach w profilu płeć przeskakuje na nieokreśloną.
Odpowiedz
System załączników nawalił.
Odpowiedz
Błąd 403!
Dostęp do żądanego obiektu jest zabezpieczony! Jeśli uważasz, że wina leży po stronie portalu Game Exe powiadom o tej sytuacji w tym temacie, oraz podaj http://witcher.gexe.p...Card_Intro.rar w jego treści.
Odpowiedz
Bez glupich zartow prosze, wczoraj jeszcze normalnie sie sciagalo, ale przerwalo po awarii internetu u mnie
Odpowiedz
Ale to nie żart. Błąd 403 to „Odmowa/Zakaz dostępu”.
Na te pliki są nałożone ograniczenia wiekowe. Poproś rodziców to Ci zaciągną.
A jak nie chcesz ich prosić to odłącz np. kamerkę internetową (bądź inne urządzenie peryferyjne, które ma możliwość sprawdzenia tożsamości - np. skaner) przez którą administrator sprawdza wiek użytkowników.

Jeśli to nie pomoże to poczekaj aż osiągniesz odpowiedni wiek i spróbuj raz jeszcze.

[Dodano po 3 minutach]

No proszę mi się udało.
Machnąłem dowodem ale admin chyba tylko popatrzał na twarz bo już kilka razy zaciągałem to.
Odpowiedz
Czyli co, mam przeslac skan dowodu osobistego, zeby sciagnac plik, ktory juz wczesniej moglem sciagac? o.O
Tak, jestem pelnoletni, nawet mamusia to potwierdzi
Nie, zadne urzadzenia peryferyjne podlaczone do peceta nie sprawdzaja mojego wieku...
Odpowiedz
Dziekuje, w najblizszym czasie postaram sie dostarczyc skan dowodu osobistego i nr pesel
Odpowiedz
Przy okazji numer i hasło do konta bankowego


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mi tylko wcięło SB czy wszystkim ?
Odpowiedz

Cytat

Może sobie zminimalizowałeś je?


Akurat sprawdziłem tą możliwość przed napisaniem o problemie Sęk w tym, że SB u mnie w ogóle nie istnieje. Coś tam Nazin wczoraj czarował, może to przez to ?
Odpowiedz
U mnie działa normalnie. Sprawdź sobie w panelu kontrolnym, tam chyba jest opcja aktywacji i dezaktywacji SB. Może coś pomoże. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...