[GI] Runy i zwoje

Jakie są wasze ulubione runy i dlaczego ?? To samo tyczy się zaklęć.
Ja lubię pyrokinezę i ognistą burze - silna i bardzo fajnie wygląda , zmiejszenie potwora - chyba wiadomo.
Ja nie używam dużo magii w grze, ale w zabawie tak i podoba mi się najbardziej pirokinezja jak ten koleś tańczy Kontrola też fajnie wygląda
Bardzo fajnie jeszcze wygląda piorun kulisty i zadaje spore obrażenia.
Jednak bardzo przydatna jest też bryłka lodu , unieruchamia kolesia na chwilę a wtedy można z nim wiele rzeczy zrobić....eheh
No, z efektownie wyglądających to jeszcze uderzenie burzy i wiatru, a z dobrze działających to jak mówisz bryła lodu, teleportacja() kula ognia i wiele innych.
pirokineza , światło , przemiana w chrząszcza , kula ognia
Zapomniałem dopisać o kuli ognia - dobry czar , duże obrażenia
Pozatym ze zwojów to jeszcze :przyzwanie demona i armia ciemności - różne zastosowania , bardzo dobra pomoc przy walce albo nabijanie PD.
ja obstawiam to drugie . a jakich zwojów nie lubicie ? ja lubie all zaklecie
No moje ulubione zaklęcia to uwielbiam Magiczną falę urizjela bo jest jedną z bardzo skutecznych run jakie może dostać w swoje ręce mag, kolejne zaklęcie z runy to kontrola bo czasami fajnie można sobie sprowokować bójkę ulicznąwchodząc w kopacza kradnąc coś z chaty innego i szybkie rozproszenie zaklęcia, wtedy strażnik czy inny kopacz zaatakuje tego w którego się wcieliliśmy no i go pokona lub na odwrót no i możemy zabrać łupy.
Fala Śmierci Uriziela, pirokineza, ognista burza, przemiana w chrząszcza i armia ciemności.
Czary 6. kręgu - njsilniejsze i prawie najefektowniejsze

A nie lubie: czarów kręgu pierwszego, takie wypierdki co tylko manę marnują :angry:
ja używam armii ciemności z wiadomych powodów(dla tych co nie czają odpowiadam dla rozruby)
telekinezy fajne latający miecz straszy nowicjuszy haha...

i jeszcze pirokineza fajne nawet płonący łeb gościa hi hi
mi się podobał deszcz ognia i grom. A szczególnie grom bo efektownie zabijał. Pieść wichru też jest niezła a szczególnie na strażniku na zamku, który stoi na murze. Niechcacy go wypchnąlem...
A dla mnie uderzenie burzy... taka pięść wiatru większego kalibru. Raz zrobił to na mnie baal i wylądowałem w starym obozie... I od tego czasu bardzo ją lubie W szzcególności na gomeza... i na kopaczy z odległości
też fajne jest uderzenie burzy na cord'a w nowym obozie najpierwa zabijamy z miecza uczniów znikamy na chwilke on stoi sam i z burzy go i sssrrruuu do wody efekt gwarantowany.
Fala śmierdzi uriziela i piorun kulisty
Giermek Gwardii Królewskiej, ZAWSZE gotowy, by nieć pomoc i ratunek.
ostatnio mi sie spodobała pięść wichru czy jakoś tak , fajnie sie na niej "lata" tzn. jak nią obrywasz i jak walisz to tez fajnie wygląda . linie lotnicze Qurnik
noo fala śmierci uriziela i pirokineza aha i jeszcze przemiana w zwierzęta chyba wszystkie
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Oczywiście najlepsza jest Fala Śmierci Urizjela. Zmniejszenie Potwora jest też fajne (szkoda, że tak mało zwojów tego jest). Fajne są też proste i przydatne zaklęcia typu Światło. No i oczywiście czary ofensywne jak kula ognia, piorun kulisty itp.


Tonari no Totoro!
a moim ulubionym czarem była i jest zamiana w chrabąszcza :D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Czary przywołania mają jeszce jedną zaletę: dzięki nim można, przy odrobinie chęci, nabić sporo doświadczenia. W 5/6 rozdziale kupujemy od Xardasa Armie Ciemności, przywołanie golemów, szkieletów, demonów Za szkielety dostajemy 200-300 expa, za golemy i demony parę razy tyle. Opłaca się

Zamianą w chrząszcza ostatnio lubić przestałem... Miałem paskudnego buga, w ruinach górskiego klasztoru, gdy poliformowałem w to małe stworzonko, zniknęły mi wszytskie siedzące za murem zębacze! Znalazłem wprawdzie sposób i na to, ale takie cuda potrafią skutecznie wyprowadzić z równowagi. :twist:
← Gothic
Wczytywanie...